تاکید وزیر ورزش و جوانان / میزبانی جام ملت ها 2023 را درخواست کنید | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ساعت 14:27
کد مطلب: 115005

تاکید وزیر ورزش و جوانان / میزبانی جام ملت ها 2023 را درخواست کنید
0
comment0
sharing

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان علاقه وافری به میزبانی ایران از مسابقات بین المللی دارد و با حمایت های او بود که در ماه های اخیر دو تورنمنت بین المللی مهم در بوشهر و یزد برگزار شد.

به گزارش خبر ورزشی، در بوشهر شاهد حضور تیم های خارجی ایتالیا – اوکراین و لهستان در تورنمنت پرشین کاپ فوتبال ساحلی بودیم و در یزد هم تیم های باشگاهی خارجی فوتبال ساحلی حاضر شدند. لوانته اسپانیا- لوکوموتیو روسیه و اسپورتینگ لیسبون. 
حال وزیر ورزش و جوانان تاکید زیادی به میزبانی جام ملت های فوتبال دارد و در افتتاح استادیوم 50 هزار نفری شیراز این مسئله را طرح کرد. پیش تر هم ایران درخواست میزبانی جام ملت های 2019 را داده بود که همکاری لازم از سوی ارگان های ذیربط با فدراسیون فوتبال صورت نگرفت و ایران نتوانست به موقع مدارک لازم را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارایه دهد. 
به نظر می رسد در حال حاضر شرایط کمی فرق کرده و با حضور مسعود سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان عزم دولت برای کمک به فدراسیون فوتبال به منظو اخذ میزبانی رویدادهای مهم بین المللی جزم است. بطوریکه در ماه های گذشته مدارک لازم از سوی فدراسیون فوتبال برای میزبانی جام جهانی 2020 فوتسال به فیفا ارایه شد و فیفا مدارک ایران را تایید کرد و نام کشورمان را در لیست نامزدهای بین المللی این مسابقات قرار داد. مدارک باید به امضای برخی از نهادهای دولتی از جمله وزارت امورخارجه، اقتصادی و دارایی، اوژانس کشور و ... می رسید که خوشبختانه با حمایت وزیر ورزش و جوانان به موقع این اتفاق افتاد. 
وزیر ورزش و جوانان خطاب به مهدی تاج – رئیس فدراسیون فوتبال درخواست میزبانی جام ملت های 2013 را تکلیف کرده و اذعان داشته دولت همکاری لازم را در این زمینه با فدراسیون فوتبال خواهد داشت و قرار است این موضوع به طور جدی از سوی فدراسیون فوتبال دنبال شود.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017