بازیکنی که مشکلات مالی تراکتور را پیگیری می کند | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
بازیکنی که مشکلات مالی تراکتور را پیگیری می کند
بازیکنان تراکتورسازی بابت عقب افتادن مطالباتشان ناراحت هستند و به مهدی کیانی کاپیتان خود اعلام کردند از طرف بازیکنان این تیم پیگیر دریافت مطالبات آنها شود.
به گزارش خبرورزشی، کیانی به واسطه تجربه و سابقه ای که در تراکتور دارد مشکلات بازیکنان این تیم را پیگیری می کند و حالا قرار است در جلسه با مدیران این باشگاه صدای بازیکنان تراکتور را به گوش آنها برساند.
چنین اتفاقی در فوتبال دنیا نیز مرسوم است. البته پرداخت ها در تیم های مطرح اروپایی در زمان های مشخص صورت می گیرد و بازیکنان می توانند بر پایه قرارداد خود در زمان های مشخص روی دریافت مطالبات خود حساب کنند. اما همواره زمانی که مشکلی شکل بگیرد بازیکنی در تیم به عنوان بزرگتر به نمایندگی از سایر بازیکنان پیگیر مشکلات می شود. موقعیتی که فیلیپ لام در بایرن مونیخ دارد. موقعیت بوفون در یوونتوس و یا موقعیت کوکه در اتلتیکومادرید.
در تیم های ایرانی نیز بازیکنانی هستند که چنین نقشی ایفا می کنند مانند جایگاه سید جلال در پرسپولیس و یا جایگاه رحمتی در استقلال. نقشی که در تراکتورسازی نیز بر عهده مهدی کیانی است
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۶۵ در نهاوند. هافبک دفاعی ۱۷۰ سانتی‌متری که از اعضای تیمی بود که سال ۸۸ تراکتورسازی را به لیگ حرفه‌ای آوردند. کیانی وفادارترین بازیکن تیم سرخپوش تبریزی است و محبوب‌ترین چهره نزد هواداران.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017