بیانیه خانواده نوروزی / ماجرای هانی را فراموش کنید | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ساعت 14:48
کد مطلب: 115010

بیانیه خانواده نوروزی / ماجرای هانی را فراموش کنید
0
comment0
sharing

ماجرای راه پیدا نکردن هانی نوروزی به مراسم قهرمانی پرسپولیس همچنان در صدر خبرهای مربوط به جشن قهرمانی سرخپوشان قرار دارد.

به گزارش خبرورزشی، در پی حواشی به وجود آمده در این مراسم برای فرزند هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس، خانواده هادی نوروزی بیانیه ای صادر کرده است. 
نکته مهم درباره این بیانیه روحیه دادن وابراز امیدواری برای صعود پرسپولیس به مرحله بعدی لیگ قهرمانان است. خانواده نوروزی از هواداران درخواست کردند ماجراهای مربوط به هانی را فراموش کنند چرا که نمی خواهند تمرکز پرسپولیس پیش از دیدار مقابل الهلال بابت این موضوع با آسیب مواجه شود.
در بیانیه خانواده آمده است: قهرمانی پرسپولیس را بار دیگر به هواداران و پرسپولیسی ها تبریک گفته و باز هم وظیفه خود می دانیم از هواداران عزیز که در دقیقه 24تمامی بازی ها با تشویق کاپیتان فقید پرسپولیس یاد و خاطره اش را زنده نگه داشته اند، تقدیر و تشکر کنیم. ما هم سعی می کنیم اتفاقات جشن قهرمانی و مراسم اهدای مدال و انچه که بر هانی و ما گذشت را از یاد ببریم. قطعا روح هادی عزیزمان نیز با صعود آسیایی پرسپولیس شاد خواهد شد و خالصانه دعا می کنیم پرسپولیس با دست پر به تهران بازگردد.
هواداران عزیز و با معرفت؛ بخاطر شادی روح هادی عزیزمان این اتفاق را فراموش کنید و یکدل،یکرنگ و متحد و با تمام وجود کاری کنیم که پرسپولیس در در آستانه بازی با الهلال در نهایت آرامش و روحیه به مصاف حریفان برود و انشالله پس از برد مقابل الهلال در سایه لطف الهی و حمایت صد هزار هوادار الوحده را هم شکست داده و صعودی شیرین را در کنار هم جشن بگیرید. پرسپولیس بازی سرنوشت ساز و سختی در پیش دارد و صعود پرسپولیس هم قطعا کمک می کند تا هانی و ما نیز رفته رفته این اتفاق را فراموش کنیم .از هواداران عزیز درخواست می کنیم فقط به فکر سربلندی پرسپولیس باشند چون قطعا هادی دوست ندارد ماجراهایی که بر هانی و خانواده نوروزی گذشت، ذره ای حاشیه برای پرسپولیس ایجاد کند. آرزوی ما شادی هواداران و سربلندی پرسپولیس است. به امید پایان یک فصل رویایی توام با صعود آسیایی و موفقیت تمام نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017