اوج حسرت در مراسم سالگرد مهرداد اولادی | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ساعت 15:20
کد مطلب: 115015

اوج حسرت در مراسم سالگرد مهرداد اولادی
0
comment0
sharing

از نقاط مختلف کشور خودشان را به قائم شهر رسانده بودند تا در اولین مراسم سالگرد زنده یاد مهرداد اولادی حاضر شوند.

به گزارش خبرورزشی، بسیاری از هواداران پرسپولیس هنوز هم باور نمی کنند مهرداد اینقدر زود از میان آنها رفته باشد. پسر مهربان فوتبال ایران که در زمان اوج به وین رونی فوتبال ایران شهرت پیدا کرده بود. هنوز هم درمیان پرسپولیسی ها به این عنوان شهرت دارد.
عصر روز گذشته مراسم اولین سالگرد زنده یاد مهرداد اولادی، بازیکن سابق پرسپولیس، ملوان و تیم ملی بر سرار مزار این مرحوم در قادیکلای بزرگ قائمشهر برگزار شد که هم‌بازیان سابق او و چهره‌های ورزشی زیادی در آن حضور داشتند.
علاوه بر تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس چهره های مطرح ورزش و فوتبال کشورمان در مراسم سالگرد مهرداد اولادی حاضر شده بودند. محبوبیت او در فوتبال باعث شده بود در میان چهره های غیر ورزشی مازندران چهره ای محبوب باشد. مانند بهداد سلیمی دارنده مدال طلای المپیک که در مراسم روز گذشته نیز حاضر شده بود.
در میان فوتبالی ها امید عالیشاه، جواد کاظمیان، مهرداد میناوند، محمد عباس‌زاده، پژمان نوری، ابراهیم تقی‌پور و خانواده مرحوم هادی نوروزی از جمله شرکت کنندگان در این مراسم بودند.
حسرت ها درباره مهرداد
در مراسم سالگرد مهرداد اولادی صحبت های زیادی میان قدیمی های پرسپولیس درباره مهرداد مطرح می شد.چند هوادار پرسپولیس در مراسم سالگرد اولادی، با مهرداد میناوند و جواد کاظمیان برای دقایقی درباره مهرداد صحبت کردند و اینکه هرگز توجه لازم به اولادی نشد و او می توانست تا مدت ها سرمایه ای غنی برای فوتبال ایران باشد.
در مراسم روز گذشته حسرت ها درباره مهرداد حرف اول را می زدند: «ای کاش به او بیشتر توجه می کردیم»، «ای کاش او را به پرسپولیس باز می گرداندیم»، «ای کاش به او بیشتر بازی می دادیم» مراسم سالگرد مهرداد پر از حسرت هایی بود که می توانست در قبال او اجرا شود اما هرگز نشد و باعث شد پس از مرگ او ذهن افرادی که می توانستند بیشتر دست او را بگیرند همچنان بابت مرگ زودهنگام اولادی درگیر بماند افرادی که بسیاری از آنها در مراسم سالگرد اولادی حاضر شده بودند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017