پاسخ قلعه نویی درباره عکس جنجالی | روزنامه خبرورزشی
-
- دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶07:28
-
-
-
-
-
-
0
پاسخ قلعه نویی درباره عکس جنجالی
امیر قلعه نویی معتقد است هواداران تراکتور با جوی که در ورزشگاه یادگار امام مقابل استقلال به وجود آوردند برنده واقعی این دیدار بودند.
به گزارش خبرورزشی، سرمربی تراکتورسازی با اشاره به رفتار هواداران این تیم گفته است: قبل از هرچیز باید بگویم برنده واقعی این مسابقه تماشاگران ما بودند. آنها با جو خوبی که در ورزشگاه ایجاد کردند،‌فرهنگ واقعی مردم آذربایجان را به نمایش گذاشتند. آنها نشان دادند اتفاقاتی که قبلا می‌افتاد، نه به مردم آذربایجان ربط داشت و نه به طرفداران تراکتورسازی. 
اما پس از این دیدار تصویری از سرمربی تراکتور منتشر شد که او را با مشتی گره کرده نشان می دهد. در شرایطی که گفته شده بود این تصویر در پایان دیدار تراکتور – استقلال ثبت شده است قلعه نویی این موضوع را تکذیب می کند: متاسفانه بعد از بازی عکسی منتشر شده که می‌گویند مشت هایم را گره‌کرده ام؛ آن عکس اصلا مربوط به نیمه اول بازی است و نه آخر مسابقه. در آن صحنه من می‌خواهم برگردم و سرم را بگیرم که برخی آدمها جو درست کردند. برخی آدمها اینطور هستند. بازی دیروز یک فوتبال بود که تمام شد و رفت اما برخی دشمنان امیر قلعه‌نویی که منتظر اتفاق دیگری در بازی دیروز بودند وقتی به هدفشان نرسیدند، داستان درست کرده‌اند. من باید بگویم اینها جزو طرفداران استقلال هم نیستند. می‌دانم چه کسانی هستند و دنبال چه چیزهایی.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017