استقلال تهران یک – العین امارات صفر /پیروزی ارزشمند برای استقلال | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ قهرمانان آسیا
آرشیو


تاریخ: دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ » ساعت: 20:45
کد مطلب: 119392

استقلال تهران یک – العین امارات صفر /پیروزی ارزشمند برای استقلال
0
comment0
sharing

تیم‌های استقلال تهران و العین امارات از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه امشب (دوشنبه) در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی تهران رو در روی هم قرار گرفتند که با برتری یک بر صفر استقلال پایان یافت.

گل‌ها: کاوه رضایی (90 پنالتی)

داور: فو مینگ

کمک‌ها: هو ویمینگ و وانگ دژین

اخطار: فرشید باقری (استقلال) و خالد عبدالرحمن (العین)

اخراج:سعید جمعه (العین) و فرشید اسماعیلی (استقلال)

بهترین بازیکن میدان:

ورزشگاه:آزادی تهران

بازیکنان استقلال تهران: مهدی رحمتی، رابسون جانواریو، لئوناردو پادوانی، خسرو حیدری، هرایر مگویان-88 جابر انصاری، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، مجید حسینی، مجتبی حق دوست-70 میلاد زکی‌پور، محسن کریمی -۹۰ میعاد یزدانی و کاوه رضایی

سرمربی: علیرضا منصوریان

العین امارات: خالد عیسی، اسماعیل احمد، سعید جمعه، خالد عبدالرحمن، سالم جمعه، محمد عبدالرحمن، لی میونگ جو، احمد برمن، دانیلو آسپریلا، عمرعبدالرحمن و کایو

سرمربی: زوران مامیچ

نگاه فنی:

شرح گل‌ها:

دقیقه ۹۰:

مدافع العین امارات سانتر ارسالی خسرو حیدری را به اشتباه با دست دفع کرد که داور چینی بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد. کاوه رضایی نیز با یک بغل پای زیبا دروازه تیم اماراتی را گشود.

در حاشیه:

*تماشاگران استقلال امروز یاد ناصر حجاری اسطوره باشگاه خود را زنده نگه داشتند و درپیش از شروع باز به شدت او را تشویق کردند.
*پندار توفیقی، سیدرضا افتخاری و امین نوروزی به همراه امین منوچهری، بازیکن سابق این تیم در استادیوم آزادی حضور دارند و بازی را از نزدیک تماشا می کنند.
*هواداران استقلال به شکل جالبی بازیکنان تیم شان را تشویق می کنند، آنها ابتدا نام بازیکن مورد نظر را صدا می زنند و بعد از آن او را تشویق می کنند.
*پیش از شروع بازی روابط عمومی اسنتادیوم آزادی از هواداران خواست که از پرتاب مواد منفجره و انداختن لیزر به صورت هواداران جدا خودداری کنند تا استقلال با محرومیت و جریمه های نقدی روبرو نشود.

*محسن کریمی در دقیقه 19 بازی بعد از ضربه ای که به سمت دروازه العین زد دستش آسیب دید اما بازیکنان دو تیم بدون این که متوجه این موضوع بشوند به بازی ادامه دادند. نکته جالب این بود که خالد ایسا تلاش زیادی کرد که بازیکنان دو نیم را متوجه مصدومیت محسن کریمی کند.

* در دقیقه 22 هواداران استقلال یاد منصور پورحیدری را زنده نگه داشتند و او را تشویق کردند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017