نگاهی به یک قرعه مهم| تیم نوجوانان و رویاهای بزرگ | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال پایه
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ » ساعت: 12:51
کد مطلب: 125692

نگاهی به یک قرعه مهم| تیم نوجوانان و رویاهای بزرگ
0
comment0
sharing

تیم نوجوانان کشورمان در جام جهانی نوجوانان جهان با تیم های آلمان، گینه و کاستاریکا از سه قاره متفاوت همگروه شده است.

به گزارش خبرورزشی، این قرعه برای تیم نوجوانان کشورمان، قرعه ناامید کننده ای نیست. به صورت طبیعی شاید نتوانیم آلمان را شکست بدهیم اما باید مثل تیم جوانان بتوانیم از سد کاستاریکا بگذریم و در خوشبینانه ترین حالت ممکن، گینه را متوقف کنیم تا به دور بعدی برسیم. 
لطف همگروهی با یک تیم مهم مثل آلمان اینجاست که آلمانی ها توانایی کسب برد مقابل کاستاریکا و گینه را نیز دارند و با این وجود، ما شانس بیشتری برای صعود خواهیم داشت زیرا شرایط برای ایران، کاستاریکا و گینه یکسان خواهد بود و از این بین، تیمی که در نبردهای رودرو قوی تر باشد، به مرحله بعدی می رسد. 
عباس چمنیان نسبت به قرعه ایران خوشبین است و این خوشبینی باید در بین اهالی فوتبال نیز گسترش یابد تا بتوانیم با امیدواری بیشتر به جام جهانی برویم و نتایج درخشانی کسب کنیم. 
این موضوع دیگر تکراری شده که بگوییم تیم های ما قبل از اعزام به رقابت های جهانی نیازمند تدارک بهتری هستند. تیم جوانان کشورمان تنها با انجام دو بازی تدارکاتی مقابل سنگال به جام جهانی کره جنوبی رفت و نتوانست به اندازه لیاقت هایی که دارد، نتیجه بگیرد و امیدوارم در این مورد، فدراسیون عملکرد بهتری داشته باشد و بازی های تدارکاتی خوب و مفیدی برای تیم نوجوانان برگزار کند تا آمادگی ذهنی و هماهنگی تیمی مان در رده نوجوانان بهتر از سایر رده ها باشد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017