رضاييان:می‌خواهم با اوستند قهرمان شوم | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لژیونرها
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ در ساعت 18:41
کد مطلب: 126379

رضاييان:می‌خواهم با اوستند قهرمان شوم
0
comment0
sharing

قبل از مراسم معارفه رامين مقابل هواداران اوستند او از ديدن هواداران كم اما بسيار مشتاق اوستند بسيار خوشحال بود.

به گزارش خبرورزشی، رامين به ناگهان تبديل به چهره محبوبي در شهر شد. در شهر اوستند، رامين هنوز به آن اندازه كه بايد معروف نشده است ولي قطعاً اگر بتواند بدرخشد، پتانسيل اين را دارد كه تبديل به يك چهره محبوب شود.

رامين شرط نگذاشت

لبخند رضاييان يكي از سوژه‌هاي عكاس بلژيكي بود. در اين تصوير هم رضاييان از ته دل لبخند میزند. او اميدوار است فصل خوبي در اوستند داشته باشد. رامين اصلاً قول و قراري براي فيكس بودند با باشگاه نگذاشته است و مهدوي مشاور او هم میگويد: «خب اينكه ما بخواهيم براي بازي كردن رامين شريط بگذاريم، خنده‌دار است. رامين اينقدر توانايي دارد كه شك نداريم میتواند فيكس باشد.»

دوري از حاشيه‌ها

يكي از تصميماتي كه رامين در بلژيك گرفته، دوري از حاشيه است. او معتقد است در يك فصل گذشته به خاطر حاشيه‌هايي كه داشت، ضربات زيادي خورد و از نظر روحي و رواني اذيت شد. رامين تصور میكند اگر اين مشكلات نبود میتوانست بهتر و بهتر هم شود. به همين دليل در بلژيك تصميم گرفته تا زندگي آرامي داشته باشد. او از محل زندگی‌اش كاملاً راضي است. خانه او در امتداد ساحل قرار دارد و اين مسئله باعث شده تا آرامش بيشتر در زندگی‌اش ديده شود. رامين براي پياده‌روي زياد به ساحل میرود.

حرف‌هاي رامين

اين هم لحظه‌اي كه رامين به هواداران تيمش معرفي شد. او ميكروفن را میگيرد و چند جمله میگويد. جملاتي كه باب ميل هواداران است. رامين میگويد: «شهر را دوست دارم. تيم را هم دوست دارم. میخواهم با اوستند قهرمان ليگ بلژيك شوم.» اين حرف‌ها تشويق شديد هواداران را هم به همراه دارد و رامين هم به خنده‌هايش ادامه میدهد. او قبل از معارفه هم از هواداران ويدئوهايي میگيرد.

رفاقت با همبازيانش

رابطه رامين رضاييان با همبازيانش هم در اين مدت كوتاه بسيار خوب شده است. حتي از رامين درباره ايران میپرسند و انگار بعضیها ايران را با عراق، اشتباه میگيرند! رضاييان البته هنوز نمیتواند خيلي روان با آنها حرف بزند و معلم خصوصي زبان انگليسي گرفته تا بتواند زبانش را تقويت كند. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017