اطمينان ونگر از ماندگاری سانچس | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو
پربحث ترین


دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ در ساعت 11:18
کد مطلب: 126766

بعد از رد و بدل كردن پيام‌های تلفنی
اطمينان ونگر از ماندگاری سانچس
0
comment0
sharing

آرسن ونگر مطمئن است الکسیس سانچس آرسنال را ترک نخواهد کرد.

به گزارش خبرورزشی، آرسن ونگر مطمئن است الكسيس سانچس در آرسنال مي‌ماند. او پيام‌هايي را با ستاره تيمش رد و بدل و فاش كرده بر اساس واكنش و گفته‌هاي سانچس مشخص است او آرسنال را اين تابستان ترك نمي‌كند هرچند هنوز قراردادش را تمديد نكرده.

منچسترسيتي به شدت به دنبال جلب نظر سانچس است چون از قرارداد او فقط 12 ماه با توپچي‌ها باقي‌ مانده و دستمزد بالاي هفته‌اي 400 هزار پوندي مورد علاقه اين بازيكن از جمله دلايل به بن‌بست خوردن مذاكرات است. ونگر كه به سانچس 2 هفته بيشتر استراحت داده مي‌داند اين بازيكنش با توجه به پيام‌هايي كه از اتمام فصل به اين سو رد و بدل كرده‌اند از تيم جدا نمي‌شود.

او در مورد دليل اين اطمينان خودش گفت: «البته كه مي‌دانم. الان ديگر اختلافات زيادي با اين بازيكن نداريم. به هم پيام‌هايي ارسال كرده‌ايم كه نتايجش مثبت بوده. من هم خوشبينم.»

ونگر به سانچس و بقيه بازيكناني كه در جام كنفدراسيون‌ها و يورو زير 21 سال بودند گفته بود تا آخر ماه جولاي به باشگاه برگردند اما در مورد سانچس هدف اين است به بازي اول فصل مقابل لستر‌سيتي در روز يازدهم آگوست برسد: «معمولاً 3 هفته آماده‌سازي براي بازيكنان لازم است اما آنها برنامه‌اي را دنبال كرده‌اند و مشغول بوده‌اند براي همين مي‌توانند يك هفته تا 10 روز مانده به مسابقات به باشگاه برگردند و بعداً كم‌كم وارد بازي‌ها بشوند. البته در ديدار با لستر هم شانس بازي كردن را خواهند داشت. گاهي من برخي بازيكنان را از تيم كنار گذاشته‌ام اما اين هم به ميزان آمادگي‌شان ربط پيدا مي‌كند. در انگليس بايد روي بازيكناني مثل الكسيس سانچس براي حضور در تمامي رقابت‌ها حساب كرد. او در تمامي بازي‌ها حضور داشت و بعد به جام كنفدراسيون‌ها رفت. نمي‌شود به آنها گفت به تعطيلات نروند.»

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017