5 مرد كليدی در انتقال احتمالی نيمار به PSG | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو
پربحث ترین


چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ در ساعت 15:44
کد مطلب: 127046

افزايش ترديدها در مورد آينده ستاره برزيلی بارسلونا
5 مرد كليدی در انتقال احتمالی نيمار به PSG
0
comment0
sharing

با این که نیمار می‌گوید در بارسا می‌ماند اما رقم هنگفتی که پاریسی‌ها حاضرند برای او بپردازند آینده‌اش را در هاله‌ای از ابهام قرار داده.

به گزارش خبرورزشی بعد از 3 تلاش نافرجام سران پاري‌سن‌ژرمن در به خدمت گرفتن نيمار، آنها حالا دوباره براي جذب ستاره برزيلي بارسا آستين بالا زده‌اند و جذب نيمار يكي از اولويت‌هاي سران اين باشگاه در بازار تابستاني است. در اين ميان سرنوشت نيمار و انتقال احتمالي‌‌اش به پاري‌سن‌ژرمن به 5 مرد كليدي بستگي دارد:

1-مسي

ستاره آرژانتيني بارسا آنقدر بزرگ است كه نيمار تدريجاً از اينكه زير سايه او قرار گرفته و با بودن مسي، هرگز نمي‌تواند مرد شماره يك تيمش باشد خسته شده است. اين درحالي است كه او در هر تيم ديگري مي‌تواند ستاره شماره يك تيم لقب بگيرد. البته ارتباط خوب و صميمانه مسي و نيمار مانع از آن مي‌شود كه ستاره برزيلي گلايه‌اي را به زبان بياورد ولي حالا او به خوبي مي‌داند كه اگر مي‌خواهد فاتح توپ طلا شود يا ستاره شماره يك تيمش لقب گيرد، بايد از زير سايه بازيكني مثل مسي خارج شود و در شرايط فعلي‌‌اش در بارسا، هرگز چنين اتفاقي براي او رخ نخواهد داد.

2-نيمار سينيور

پدر نيمار به خاطر پرپول‌تر شدن جيب پسرش و خودش، ترجيح مي‌دهد تا نيمار به پاري‌سن‌ژرمن منتقل شود. از سوي ديگر خانواده نيمار از مشكلات مالياتي به وجود آمده براي پسرشان در طول مدت زمان زندگي در اسپانيا ناراضي هستند و از انتقال او به تيم پاريسي خوشحال مي‌شوند.

3-بارتومئو

اينكه نيمار چمدان‌هايش را براي انتقال به PSG بسته، نگراني‌هايي را براي بارتومئو، رئيس بارسا ايجاد مي‌كند: از يك طرف نيمار يكي از بازيكنان بزرگ تيمش در نوكمپ و يكي از ارزشمندترين مهره‌هاي اين تيم در زمان حال و آينده به شمار مي‌رود اما از سوي ديگر براي بارتومئو خيلي هم بد نخواهد شد‌؛ چراكه نيمار يكي از بالاترين دستمزدها را در تيم كاتالان دريافت مي‌كند و درصورت جدايي‌‌اش از باشگاه، به ويژه بعد از تمديد قرارداد مسي، دست بارتومئو بازتر مي‌شود و همين مي‌تواند كار را براي خريد وراتي آسان‌تر كند.

4- امباپه

سران باشگاه پاريسي اولويت اول خود دربازار نقل و انتقالات تابستاني را در جذب امباپه قرار داده بودند اما علاوه بر PSG تيم‌هاي ديگري هم آماده جذب ‌امباپه هستند. رقم دستمزد پيشنهادي PSG به اين ستاره جوان، تفاوت چنداني با رقم پيشنهادي رئال ندارد. البته تمايل سران PSG براي جذب نيمار، باعث شده كه هيجانشان براي خريد امباپه كاهش بيابد.

5-الخليفي

طبق گزارش رسانه‌هاي فرانسوي الخليفي قصد دارد در تابستان امسال يك خريد جنجالي انجام دهد. بعد از ناكامي در خريد كريس و كمرنگ بودن احتمال انتقال امباپه به پاريس (كه احتمالاً انتقال به رئال را به پاري‌سن‌ژرمن ترجيح مي‌دهد)، الخليفي دريافته كه مي‌تواند به بهترين نحو ممكن از تمايل نيمار براي ترك بارسا بهره ببرد. اين درحالي است كه او درگذشته 3 بار از نيمار پاسخ منفي شنيده بود. نيمار كه در بازي حذف تاريخي بارسلونا-پاري‌سن‌ژرمن نقشي كليدي در جبران باخت فاجعه‌بار بارسا در دور رفت و صعود تيم كاتالان به مرحله بعدي داشت، در آن بازي به مديران PSG ثابت كرد يكي از ستاره‌هاي دنياي فوتبال است و رقم 222 ميليون يورويي ذكر شده در بند جدايي زودهنگام نيمار هم نمي‌تواند مانع انتقالش به PSG شود.


مدير بارسا: خيالمان در مورد نيمار راحت است

جوزپ ويوس، سخنگوي كادر مديران باشگاه بارسلونا در كنفرانسي خبري پاسخگوي سؤالات خبرنگاران شد. او در واكنش به تلاش پاري‌سن‌ژرمن براي به خدمت گرفتن نيمار گفت: «فروش نيمار در ذهن مديران باشگاه جايي ندارد. نيمار يكي از ارزشمندترين مهره‌هايي است كه در تيم‌مان داريم و پيشنهادات براي او را بررسي نمي‌كنيم. سران باشگاه مي‌خواهند نيمار در تيم بماند و برنامه‌اي براي فروشش نداريم. او يكي از بهترين بازيكنان دنياست و مثلث تهاجمي‌مان نقش پررنگ و مهمي در تيم دارد. اميدواريم كه او از اين پس هم مثل قبل خوشحال و شاد باشد و همين‌طور بازي كند و به رشد كردن ادامه دهد. نيمار از سران باشگاه راضي است و ما هم از او رضايت داريم. از عملكرد و رفتارش هم راضي هستيم و در كمال آرامش به سر مي‌بريم.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017