فردا، دربی امیدهای سرخابی | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال پایه
آرشیو


تاریخ: سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ » ساعت: 17:20
کد مطلب: 128545

فردا، دربی امیدهای سرخابی
1
comment0
sharing

حساسیت دربی های استقلال و پرسپولیس در رده امیدها در سال های اخیر کمتر از دربی های بزرگسالان نبوده است. حتی در چند مورد این دیدارها به جنجال و درگیری فیزیکی کشیده شدند تا مشخص شود فرقی ندارد استقلال و پرسپولیس در چه رده ای مقابل هم می گیرند.

به گزارش خبرورزشی، همین دو سال پیش در یکی از دیدارهای دو تیم در رده امیدها کار به زد و خورد شدید  کشیده شد. در حالی که چهره های مطرحی همچون امیر قلعه نویی، جواد زرینچه و حسین عبدی در حال تماشای این دیدار از نزدیک بودند پس از برتری 2 بر یک پرسپولیس یکی از بازیکنان پرسپولیس با نحوه خوشحالی اش عامل بزرگترین جنجال چند سال گذشته دیدارهای دو تیم در رده امیدها شد. پس از آن بازیکنان امید استقلال به این بازیکن فحاشی کردند و بازیکنان امیدهای پرسپولیس وارد عمل شدند و زد و خوردی باورنکردنی میان تعداد زیادی بازیکن زیر 20 سال صورت گرفت.
پس از آن لیدرهای استقلال وارد عمل شدند و بازیکنان پرسپولیس را مورد ضرب و شتم قرار دادند این مسئله باعث شد بهروز سلطانی وارد ماجرا شود تا درگیری شدیدی میان کادرفنی دو تیم نیز صورت بگیرد. شدت این درگیری به حدی بود که برخی آثار زخم و کبودی در اندام برخی از بازیکنان نیز مشاهده می شد. در شرایطی که این تنها دیدار جنجالی میان امیدهای دو باشگاه نبوده است. بارها دیدارهای این دو تیم به جنجال کشیده شده و کم نبوده مواردی که کار به زد و خورد میان سرخابی ها کشیده شده است.
دو تیم فردا در هفته پنجم لیگ امیدها به مصاف هم خواهند رفت در شرایطی که دو تیم در رده های بالای جدول قرار دارند. استقلال با یک امتیاز کمتر از پرسپولیس رده چهارم را به خود اختصاص داده و در صورت برتری مقابل پرسپولیس جای این تیم را در رده سوم خواهد گرفت.
صادق ورمزیار مدیرآکادمی باشگاه استقلال درباره دربی فردا می گوید: همیشه مسابقه تیم‌های پایه دو باشگاه پرطرفدار تهران هم حساسیت بالایی دارند  و در رده امید این حساسیت بیشتر است چراکه بازیکنان امید فاصله زیادی با تیم بزرگسالان ندارند. تیم ما اکنون شرایط خوبی دارد و بازیکنان زیرنظر محمدنوازی برای مسابقه فردا به آمادگی خوبی رسیده‌اند. این تیم با کادرفنی که دارد پشتوانه خوبی برای بزرگسالان استقلال در آینده خواهد بود و امیدوارم در بازی مهم فردا با ارائه یک بازی خوب، به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم و صعود خوبی هم در جدول رده‌بندی داشته باشیم.
این در حالی است که استقلال در هفته گذشته تیم تهران مبدل را 3بر0 شکست داد و پرسپولیس هم با نتیجه 4بر0 مقابل تیم صدرنشین پیکان بازنده شده بود.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017