كی‌روش: ركوردمان نبايد بشكند | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو


موضوعات:
یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ در ساعت 15:48
کد مطلب: 129870

كی‌روش: ركوردمان نبايد بشكند
0
comment0
sharing

تيم‌هاي ملي ايران و كره‌ جنوبي روز نهم شهريور در سئول به مصاف هم مي‌روند. ميزبان از اين بازي برد مي‌خواهد ولي نگاهي به كارنامه بازي‌هاي ايران و كره‌ جنوبي، آنها را شديداً نگران مي‌كند.

به گزارش خبرورزشی، در 4 بازي گذشته كره ‌جنوبي به ايران باخته و آنها از نظر رواني علناً بازنده هستند. كره جنوبي هم پاي خود را در يك كفش كرده كه بايد اين بازي را ببرد. اصلاً حرف او اين است كه تيم ملي بايد هر دو بازي آخر را هم ببرد. كارلوس براي اين حرفش دليل هم دارد. ايران در سيد سوم رقابت‌هاي جام جهاني‌ است و كي‌روش معتقد است اگر در دو بازي آخر نتيجه نگيريم، ممكن است به سيد چهارم سقوط كنيم. اين باب ميل كي‌روش نيست. به همين خاطر او عزم خود را جزم كرده تا براي پنجمين بار كره ‌جنوبي را ببريم و با شكست سوريه هم، با اقتدار به جام جهاني‌ برويم. كي‌روش مي‌گويد ايران نبايد ركوردهايش را هم از دست بدهد.

كره‌اي‌ها ظاهراً از همه اين شرايط آگاه هستند و به همين دليل بدشان نمي‌آيد راحت‌تر پا به اين مسابقه بگذارند. شايعاتي درباره مسابقه روز نهم شهريور به گوش مي‌رسد كه كسي آنها را تأييد نمي‌كند و قاعدتاً خط قرمز هستند. اتفاقات دوره قبلي جام جهاني‌ را به ياد بياوريد كه نزديك بود در هفته آخر چه مسائلي رخ دهد. كره‌اي‌ها آن دوره با خوش‌شانسي به جام جهاني‌ رفتند و حالا دوست دارند صعودشان راحت‌تر باشد. فدراسيون كره‌ جنوبي با فدراسيون فوتبال ايران رابطه خوبي دارد و مي‌خواهد اين رابطه خوب‌تر هم شود! آنها حتي بدشان نمي‌آيد خرج سفر تيم ملي به كره‌ جنوبي را هم بدهند ولي مسئله اينجاست كه كارلوس كي‌روش فقط برد مي‌خواهد و بي‌شك او و تيمش مي‌توانند هر نتيجه‌اي را در زمين بازي رقم بزنند.

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017