پرسپولیسی ها زیر ذره بین کی روش | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
احتمال حضور سرمربی تیم ملی در ورزشگاه آزادی
پرسپولیسی ها زیر ذره بین کی روش
این احتمال هست دیدار چهارشنبه این هفته پرسپولیس مقابل سیاه جامگان در ورزشگاه آزادی یک مهمان ویژه داشته باشد.
به گزارش خبرورزشی، گفته می شود کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی تصمیم دارد چهارشنبه با حضور در ورزشگاه آزادی دیدار پرسپولیس مقابل سیاه جامگان در هفته چهارم لیگ برتر را از نزدیک مشاهده کند.
سرمربی تیم ملی صبح امروز پس از 2 ماه مرخصی به ایران بازگشت. کی روش تصمیم دارد پیش از آغاز اردوی آماده سازی تیم ملی چند دیدار لیگ برتر را از نزدیک مشاهده کند.
برهمین اساس شنیده می شود کی روش قصد دارد چهارشنبه این هفته برای تماشای دیدار پرسپولیس و سیاه جامگان به ورزشگاه آزادی برود و در این بازی عملکرد ملی پوشان صدرنشین لیگ را زیرنظر بگیرد.
در زمان غیبت کی روش، اوسیانو داکروز و  دن گاسپار دستیاران او  به همراه برخی از اعضای کادرپزشکی تیم ملی، چند دیدار لیگ برتری را با حضور در ورزشگاه ها تماشا کردند.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
فوتبال ملی
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۳۲ شمسی در موزامبیک. منتقدانش در ایران از زادگاه او برای تحقیرش استفاده می‌کنند اما در مقابل صدها ساعت مصاحبه آن‌ها، ۲ خط از هر صفحه کتاب خاطرات سرآلکس فرگوسن کافی است که کی‌روش را بهترین جانشین برای خود می‌داند. مردی که فوتبال ورشکسته ایران را دوباره به قدرت اول قاره تبدیل کرد و محبوب‌ترین مربی تمام تاریخ ایران شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017