سکوت ادامه‌دار شجاعی، حاج‌صفی و کی‌روش | روزنامه خبرورزشی
-
-
1
سکوت ادامه‌دار شجاعی، حاج‌صفی و کی‌روش
بعد از ماجرایی که برای حاج‌صفی و شجاعی پیش آمد، شاهد سکوت مطلق آنها بودیم.
به گزارش خبرورزشی، البته از فدراسیون به آنها گفته بودند سکوت کنند تا بلکه مشکلات حل شود اما در این میان سکوت کی‌روش هم جالب بود. بعضی‌ها می‌گفتند همان روزهای اول کی‌روش مصاحبه تندی می‌کند و... اما او نشان داد زرنگ‌تر از این حرف‌هاست.
فدراسیون فوتبال درصدد حل مشکل است و البته باید به لژیونرها تفهیم کند هنگام عقد قرارداد با تیم‌های خارجی حتماً بندی در قراردادشان بیاورند که تحت هیچ شرایطی مقابل نمایندگان رژیم اشغالگر قدس بازی نمی‌کنند.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
فوتبال ملی
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۶۸ در کاشان. چپ‌پایی که در جوانی به تیم ملی رسید و با زرنگی خاص اصفهانی‌ها هر سال پیشنهادات رنگارنگ را رد کرد تا سمبل و نماد سپاهان و اصفهان شود. حاج‌صفی در قبال واگذاری بازوبند کاپیتانی تیم ملی به دژاگه اعتراضی خاموش کرد و صاحب چنان جایگاهی در ۲۷ سالگی شده که یک تنه مراسم خداحافظی محرم‌ نویدکیا را کنسل کرد.

-

متولد ۱۳۳۲ شمسی در موزامبیک. منتقدانش در ایران از زادگاه او برای تحقیرش استفاده می‌کنند اما در مقابل صدها ساعت مصاحبه آن‌ها، ۲ خط از هر صفحه کتاب خاطرات سرآلکس فرگوسن کافی است که کی‌روش را بهترین جانشین برای خود می‌داند. مردی که فوتبال ورشکسته ایران را دوباره به قدرت اول قاره تبدیل کرد و محبوب‌ترین مربی تمام تاریخ ایران شد.

-

متولد ۱۳۶۳ در شیراز. اصالت این هافبک تهاجمی تیم ملی خوزستانی است و مثل همه اهالی این خطه تکنیکی بالا داشت و به همین دلیل خیلی زود چشم برانکو او را گرفت و در جام جهانی ۲۰۰۶ قرار بود پدیده جام شود. شجاعی یک دهه در هر شرایطی توسط تمام مربیان ملی دعوت و همیشه بازی کرده و گاه با اشتباه مکرر و تکروی‌های اعصاب خردکن مورد انتقاد کل فوتبالدوستان واقع شده است. شاید به همین دلیل حاضر نیست دیگر در ایران بازی کند.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017