چرا فدراسيون جلوی تيم‌های بدهكار را نگرفت؟ | روزنامه خبرورزشی
-


سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ در ساعت 14:34
کد مطلب: 130126

چرا فدراسيون جلوی تيم‌های بدهكار را نگرفت؟
3
comment0
sharing

قانوني كه كنفدراسيون فوتبال آسيا در فكر تصويب آن است را بخوانيد‌‌؛ آقاي تاج از اين قانون جديد رونمايي كرده‌‌؛ در AFC قانوني در حال ابلاغ است كه باشگاه‌ها بايد بودجه خود را در ابتداي فصل اعلام كنند. اين يعني با توجه به درآمد پيش‌بيني شده مي‌توانند هزينه كنند. با اين وصف باشگاه‌ها ديگر مثل قبل نمي‌توانند بازيكن را جذب كنند و بگويند پول نداريم و آخر سر هم بگويند نمي‌دهيم.

حرف ما چيست از ابتدا گفتيم براي رسيدن به اين نظم و ترتيب خاص و پرهيز از آشفتگي در فرآيند باشگاهداري لزومي به مداخله كنفدراسيون نبود.

خيلي ساده مي‌شد فدراسيون فوتبال مقابل باشگاه‌هاي بدهكار قانوني را تصويت و جلوي تمام اين بي‌نظمي‌ها را بگيرد. فدراسيون فوتبال در سال‌هاي گذشته به عينه ديده باشگاه‌هايي كه قراردادهاي ميلياردي و تسويه‌حساب نشده با شاكيان داشته‌اند اما هر فصل بر بدهي‌هاي خود اضافه كرده‌اند. ناغافل هم اين كار را انجام نداده‌اند‌.

تمام قراردادها با اطلاع فدراسيون فوتبال در سازمان ليگ ثبت شده است يعني باشگاهي كه صدها شاكي دارد در فصل پيش‌رو دوباره قراردادهاي ميلياردي در سازمان ليگ ثبت مي‌كند.

 اين اتفاقي بود كه فدراسيون فوتبال مي‌توانست از همان آغاز بي‌نظمي‌ها جلويش را بگيرد و كار را تمام كند اما مماشات در اين راه باعث شد تا AFC براي مقابله با باشگاه‌هاي دست بدهكار دست به كار شود.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017