کی روش هم تکذیب کرد| ماجرای بازی با لهستان چه بود؟ | روزنامه خبرورزشی
-
-
1
کی روش هم تکذیب کرد| ماجرای بازی با لهستان چه بود؟
هفته قبل و بدون هیچ پیش زمینه ای، خبر رسید فدراسیون فوتبال لهستان از انجام بازی تدارکاتی با ایران انصراف داده است.
به گزارش خبرورزشی، با اینکه هیچ منبع خارجی و رسانه های غربی این موضوع را پوشش نداده بودند اما در عرض چند ساعت، تمام فضاهای خبری ایران به خصوص در سطح تلگرام پر از انصراف لهستان از بازی با ایران آن هم در آلمان شد. 
همان زمان با مسئولان فدراسیون تماس گرفتیم و همگی آنها از این ماجرا اظهار بی اطلاعی کردند. حتی کمیته روابط عمومی فدراسیون با انتشار بیانیه ای رسما اعلام کرد چنین خبری صحت ندارد. از سوی دیگر، کارلوس کی‎روش که روز گذشته (سه شنبه) به دیدار سرپرست دبیرکلی فدراسیون (محمدرضا ساکت) رفته بود، در گفت و گو با خبرنگاران، موضوع بازی با لهستان را تکذیب کرد. 
حالا فدراسیون فوتبال این وظیفه را برعهده دارد که ریشه های ایجاد چنین اخبار کذبی را پیدا کند زیرا شایعاتی مبنی بر اینکه یک اسپانسر برای تخریب چهره فوتبال ایران، چنین شایعه عجیبی را در فضای مجازی به راه انداخته، به گوش می رسد و فدراسیون و عوامل نظارتی آن باید نسبت به این مسائل شفاف سازی کنند.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۳۲ شمسی در موزامبیک. منتقدانش در ایران از زادگاه او برای تحقیرش استفاده می‌کنند اما در مقابل صدها ساعت مصاحبه آن‌ها، ۲ خط از هر صفحه کتاب خاطرات سرآلکس فرگوسن کافی است که کی‌روش را بهترین جانشین برای خود می‌داند. مردی که فوتبال ورشکسته ایران را دوباره به قدرت اول قاره تبدیل کرد و محبوب‌ترین مربی تمام تاریخ ایران شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017