اجحاف در حق پرسپولیس و استقلال | روزنامه خبرورزشی
-


موضوعات:
تاریخ: چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ » ساعت: 14:53
کد مطلب: 130260

اجحاف در حق پرسپولیس و استقلال
0
comment0
sharing

سیستم بلیت‌فروشی بازی‌های لیگ مبهم است. هیچ‌کس توضیح نمی‌دهد که چه کسی آن قرارداد عجیب را بسته که به شرکت فروشنده بلیت ۳۵ درصد پورسانت می‌‌رسد. کسی توضیح نمی‌دهد چون همه می‌گویند به ما چه و البته سری که درد نمی‌کند را دستمال نمی‌بندند.

ماجرای بلیت‌فروشی شفاف نیست، همان‌طور که درآمد باشگاه‌ها شفاف نیست و قرارداد بازیکنان هم که هیچ وقت شفاف نبوده و نیست. همین حالا بابت انتقال یک بازیکن در تیمی شهرستانی به تیمی تهرانی هم سازمان لیگ درصد می‌گیرد، هم هیئت فوتبال استان و... ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد هم که به دلال مربوطه می‌رسد. یعنی حتی درصد دلال‌ها به مراتب کمتر از پورسانت شرکتی است که بلیت‌ می‌فروشد. البته این شرکت هم می‌تواند بگوید ما که پول زور نمی‌گیریم. قراردادی است که بسته شده و سازمان لیگ و فدراسیون می‌توانستند زیرش را امضا نکنند.

***

اینکه چرا هیچ چیز این فوتبال شفاف نیست را کسی نمی‌داند اما قطع به یقین عده‌ای از این شفاف نبودن سود می‌برند و خوب هم سود می‌برند. پرسپولیس با آن همه هوادار سالی ۲/۲ میلیارد بابت ۱۵ بازی خانگی‌اش پول بلیت می‌گیرد و استقلال هم سالی ۵/۱ میلیارد در حالی که قیمت فقط یک بازیکن به گفته معاون ورزشی استقلال ۶/۱ میلیارد است! پرسپولیس و استقلال حق پخش تلویزیونی که نمی‌گیرند و پول بلیت‌فروشی هم که کفاف خرید ۲ بازیکن را نمی‌دهد. بعد مجبور می‌شوند دست نیاز به سوی مردم دراز کنند که طبعاً کار قشنگی نیست و همیشه هم جواب نمی‌دهد. صدالبته اساس سیستم مدیریتی در این دو باشگاه غلط بوده و هست ولی حداقل در مورد حق‌ پخش و بلیت‌فروشی در حق آنها اجحاف می‌شود و تاوانش را مردم باید بدهند!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017