اجحاف در حق پرسپولیس و استقلال | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
اجحاف در حق پرسپولیس و استقلال
سیستم بلیت‌فروشی بازی‌های لیگ مبهم است. هیچ‌کس توضیح نمی‌دهد که چه کسی آن قرارداد عجیب را بسته که به شرکت فروشنده بلیت ۳۵ درصد پورسانت می‌‌رسد. کسی توضیح نمی‌دهد چون همه می‌گویند به ما چه و البته سری که درد نمی‌کند را دستمال نمی‌بندند.

ماجرای بلیت‌فروشی شفاف نیست، همان‌طور که درآمد باشگاه‌ها شفاف نیست و قرارداد بازیکنان هم که هیچ وقت شفاف نبوده و نیست. همین حالا بابت انتقال یک بازیکن در تیمی شهرستانی به تیمی تهرانی هم سازمان لیگ درصد می‌گیرد، هم هیئت فوتبال استان و... ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد هم که به دلال مربوطه می‌رسد. یعنی حتی درصد دلال‌ها به مراتب کمتر از پورسانت شرکتی است که بلیت‌ می‌فروشد. البته این شرکت هم می‌تواند بگوید ما که پول زور نمی‌گیریم. قراردادی است که بسته شده و سازمان لیگ و فدراسیون می‌توانستند زیرش را امضا نکنند.

***

اینکه چرا هیچ چیز این فوتبال شفاف نیست را کسی نمی‌داند اما قطع به یقین عده‌ای از این شفاف نبودن سود می‌برند و خوب هم سود می‌برند. پرسپولیس با آن همه هوادار سالی ۲/۲ میلیارد بابت ۱۵ بازی خانگی‌اش پول بلیت می‌گیرد و استقلال هم سالی ۵/۱ میلیارد در حالی که قیمت فقط یک بازیکن به گفته معاون ورزشی استقلال ۶/۱ میلیارد است! پرسپولیس و استقلال حق پخش تلویزیونی که نمی‌گیرند و پول بلیت‌فروشی هم که کفاف خرید ۲ بازیکن را نمی‌دهد. بعد مجبور می‌شوند دست نیاز به سوی مردم دراز کنند که طبعاً کار قشنگی نیست و همیشه هم جواب نمی‌دهد. صدالبته اساس سیستم مدیریتی در این دو باشگاه غلط بوده و هست ولی حداقل در مورد حق‌ پخش و بلیت‌فروشی در حق آنها اجحاف می‌شود و تاوانش را مردم باید بدهند!

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
یادداشت
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب یادداشت
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017