رحمتی بی خیال میناوند نشد! | روزنامه خبرورزشی
-
-
4
رحمتی بی خیال میناوند نشد!
با وجود درخواست خداداد عزیزی، رحمتی پیگیر شکایتش از میناوند شد.
به گزارش خبرورزشی؛ خداداد عزیزی از مهدی رحمتی درخواست کرد تا بی خیال شکایت از مهرداد میناوند شود. کاپیتان استقلال اما با وجود این پادرمیانی تاکید کرده به طور قطع از میناوند شکایت می کند و به سادگی از کنار این مسئله نمی گذرد. بدین ترتیب رحمتی به پیشنهاد خداداد دست رد زد. منصوریان هم هیچ رقمه نمی خواهد بی خیال شکایتش شود.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
فوتبال ملی
ناشناس
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱:۲۸:۷
باید شکایت کنه میناوند دیگه پارو فراتر گذاشته باید ادب شه
شایان پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۷:۴۶:۲۶
میخواد بره دادگاه بره بگه به من گفته پنگوعن؟!!
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۵۰ در فریمان. مهاجم ۱۶۹ سانتی‌متری انگار گمشده خط حمله فوتبال ایران بود. فوتبالی که همیشه مهاجم سرزن داشت اما یک دریبل‌زن تکنیکی سرعتی نداشت.
با خداداد و گل او، نسل طلایی به جام جهانی رسید و او غزال تیزپا لقب گرفت اما بعد از جام مصداق مثل زبان سرخ سرسبز می‌دهد برباد شد؛ خداداد تقریباً با همه اهالی فوتبال درگیر شده ولی در عوض برای پدرش احترام فراوانی قائل است.

-

متولد ۱۳۵۴ در تهران. چپ پایی که در ۱۹ سالگی مشهور و در ۲۲ سالگی در جام جهانی فیکس بازی کرد و در ۲۵ سالگی ۶۰ بازی ملی داشت، با درخشش در لیگ قهرمانان اروپا اما... میناوند از مثال‌هایی است که می‌شود از زندگیش سریال ساخت. او با صدایی خوش، ذوق تقلید و قریحه بذله‌گویی نقل هر محفلی است اما از بیماری تا شمال رفتنش شایعاتی می‌شود که هر استعدادی را به حاشیه و نابودی می‌کشاند.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017