جنجال نبود، تلنگر بود | روزنامه خبرورزشی
-


موضوعات:
تاریخ: چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ » ساعت: 18:28
کد مطلب: 130319

جنجال نبود، تلنگر بود
0
comment0
sharing

آنچه خبرورزشی دیروز درباره اعتیاد لو رفته ۲ ستاره سرشناس فوتبال به مواد روانگردان و ترامادول نوشت، خبرسازی یا جنجال رسانه‌ای نبود، تلنگری بود برای بازیکنانی که قدم‌های اول را در این مسیر منحرف برمی‌دارند. تیتر یک دیروز خبرورزشی به ظهر نرسیده، در سایت‌ها و خبرگزاری معتبر بازتاب پیدا کرد و برخی همکاران رسانه‌ای هم کوشیدند از منابع خبری موثق اخبار تازه‌تری درخصوص پرونده ۲ فوتبالیست مورد نظر منتشر کنند.

گروهی از خوانندگان هم در تماس با خبرورزشی و یا در فضای مجازی خواهان افشای نام این ۲ بازیکن شدند اما حقیقت ماجرا اینجاست که هدف ما ریختن آبروی ۲ ستاره خاطی فوتبال و بازی با حیثیت آنها نبود که بخواهیم نام‌شان را با حروف اختصاری منتشر کنیم و یا به خواننده کد و آدرس بدهیم که به نام این افراد پی ببرد. هدف تنها و تنها تلنگری بود به فوتبالیست‌های جوان که اسیر مواد روانگردان، مخدر، قرص‌های محرک و یا نیروزا نشوند. پرونده این ۲ ستاره و چند فوتبالیست دیگر که گزارش‌های پراکنده‌ای درباره اعتیاد آنها به ترامادول و سایر محرک‌ها و مخدرها به گوش رسیده، در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال باز است و از اینجا به بعد ماجرا را باید به این کمیته سپرد که در فدراسیون فوتبال حکم مرجع قضایی و مجری قانون را دارد. فقط در تکمیل آنچه دیروز خواندید، یادآوری دو نکته لازم است؛ اول: گرایش به مواد روانگردان و مخدر در فوتبال ایران از مرز هشدار عبور کرده و دیگر نمی‌توان با پنهان‌ نگه داشتن ماجرا، چیزی را مدیریت یا کنترل کرد.

دوم: لطفاً براساس حدسیات خود هیچ بازیکنی را متهم نکنید. فقط کمی صبر لازم است، به زودی اخبار رسمی در این خصوص منتشر می‌شود. هرگونه گمانه‌زنی، بازی با آبروی افراد است. اگر دوست ندارید کسی با آبروی شما بازی کند، شما هم به شایعاتی که در فضای مجازی می‌شنوید، توجه نکنید و منتظر اعلام رسمی نام محرومان و خاطیان پرونده قطور ترامادول و مواد روانگردان در فوتبال ایران باشید.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017