بيل و بن‌زما زير ذره‌بين | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو


چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ در ساعت 19:12
کد مطلب: 130327

ترديدها و نگرانی‌ها در مورد عملكرد دو ضلع مثلث طلایی رئال ادامه دارد
بيل و بن‌زما زير ذره‌بين
0
comment0
sharing

بیل و بن‌زما 2 ستاره از مثلث BBC همچنان زیر ذره‌بین هستند و از عملکردشان انتقاد می‌شود.

به گزارش خبرورزشی، در شش ديداري كه رئال‌مادريد در طول تابستان برگزار كرده، گرت‌ بيل و كريم بن‌زما موفق به گلزني براي تيمشان نشده‌اند و تعداد گل‌هايشان در سال 2017 با همان تعدادي كه در پايان فصل گذشته مقابل نام‌هايشان ثبت شده بود برابري مي‌كند.

اين درحالي است كه رئالي‌ها در هفته‌ها و ماه‌هاي پيش‌رو براي فتح جام‌هاي شش‌گانه مي‌جنگند و در اين شرايط حساس عملكرد بيل و بن‌زما نگراني‌هاي زيادي را ايجاد كرده است. بعد از اتمام آخرين بازي دوستانه رئال در تور تابستاني آمريكا، زيدان در پاسخ به سؤالي در مورد ناكامي بيل و بن‌زما در گلزني، به خبرنگاران گفت: «اين اتفاقي و تصادفي است و مشكلي در ميان نيست.» اما حالا به نظر مي‌رسد اين نگراني جدي باشد. چراكه بيل و بن‌زما در بازي با يونايتد در سوپركاپ اروپا و در بازي رفت سوپركاپ اسپانيا مقابل بارسا هم نتوانستند گلي را براي تيمشان بزنند و روند ناكامي‌شان همچنان ادامه دارد. اين دو بازيكن روي‌هم‌رفته 719 دقيقه است كه نتوانسته‌اند براي رئال به گلي برسند و همين تجربه ناكام سبب شد تا زيدان مجبور شود با وجود نرسيدن كريس به اوج روزهاي آمادگي‌‌اش در بازي اسكوپيه و نوكمپ، دقايقي به ستاره پرتغالي‌‌اش بازي دهد. آسنسيو هم با گل‌هاي ارزشمندي كه مي‌زند، آماده است تا جاي بيل را در تركيب كهكشاني‌ها پر كند و اين فشارها را روي ستاره ولزي بيشتر كرده.

عملكرد بيل و بن‌زما در بازي نوكمپ واقعاً ضعيف بود و آنها روي هم تنها 2 شوت به سمت دروازه بارسايي‌ها زدند. در نيمه اول به ندرت مي‌شد بيل و بن‌زما را در زمين يافت. بيل تنها وقتي كه ايسكو به خط حمله تيم ملحق مي‌شد، ديده مي‌شد و در بهترين فرصتش در طول بازي يك شوت زد كه توسط تراشتگن مهار شد.

در اردوي تابستاني رئال در آمريكا زيدان در مورد بيل گفت: «بالاخره او توانست در يك اردوي پيش‌فصل من باشد.» و از ستاره ولزي‌‌اش خواسته بود كه تا ملحق شدن كريس به اردوي رئال، بار مسئوليت تيم را به دوش بكشد‌ اما بيل 169 روز است موفق به گلزني براي تيمش نشده.

اوضاع بن‌زما هم بهتر از اين نيست. او در 27 شهرآورد تنها 3 بار براي تيمش گلزني كرده و در فصل 2017-2016، نتوانست در بازي‌هاي مهم و حساس تيمش مثل جدال با اتلتيكو، بايرن و بارسا گلزني كند و در فينال كارديف هم پايش به گلزني باز نشد. همين ناكامي‌ها باعث شد تا او صداي پاي موراتا و ماريانو را از پشت‌سر براي حضور در تركيب اصلي بشنود ولي حالا هر دوي اين بازيكنان رئال را ترك كرده‌اند؛ موراتا با يك گل و يك پاس گل كارش را در ليگ برتر براي چلسي آغاز كرد و ماريانو با سه گل در 2بازي اولش در ليگ يك فرانسه خوش درخشيده است. تنها رقيب بن‌زما در رختكن رئال مايورال است كه هنوز نتوانسته براي يك بازي رسمي نامش را در ليست بازيكنان فراخوانده تيمش ببيند ولي در اردوي پيش‌فصل رئالي‌ها براي اين تيم به گل رسيد.

جالب اينجاست كه آسنسيو پارسال سال خوبي را پشت ‌سر گذاشت و در بازي ال‌كلاسيكوي شهر ميامي هم نمايش خيره‌كننده‌اي داشت و در بازي اين هفته تيمش با بارسا هم به گل رسيد ولي هنوز نتوانسته جاي بيل را در تركيب اصلي رئال بگيرد ولي به نظر مي‌رسد در صورت ادامه اين روند، آسنسيو مي‌تواند تهديدي جدي براي بيل باشد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017