پرسپولیس حاشیه‌های خودساخته را مدیریت کند | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
پرسپولیس حاشیه‌های خودساخته را مدیریت کند
پرسپولیس همچنان قوی‌ترین تیم لیگ است. شروع توفانی و کسب حداکثر امتیازات در سه بازی ابتدایی از پرسپولیس تیمی ساخته که اکثر کارشناسان باز هم از آنها به عنوان شانس نخست قهرمانی یاد می‌کنند.

 برانکو با جذب نفرات مورد نظر، به خوبی نقاط ضعف تیمش را پوشش داده و از لحاظ فنی به نظر مشکلی وجود ندارد اما آنچه می‌تواند بلای جان این پرسپولیس شود حاشيه است آن هم حاشیه‌هایی که خودساخته است و خودشان هم باید آن را حل کنند. شاید مهم‌ترین مسئله این روزهای تیم، گادوین منشا باشد که هم بحث بازی نکردن او و هم پاس ندادن به او سوژه شده و برانکو باید راهی برای فروکش کردن ناراحتی منشا پیدا کند. ادامه این روند قطعاً به تیم ضربات بیشتری می‌زند. مثل منشا، نیمکت‌نشینی شایان مصلح و سیامک نعمتی هم خبرساز شده و به خصوص در مورد نعمتی بحث جدایی او هم مطرح شد که البته هافبک تازه‌وارد سرخ‌ها آن را تکذیب کرد. برخی‌ها حتی نیمکت‌نشینی سیدجلال را هم فنی می‌دانند و نگرانند در آینده صدای کاپیتان پرسپولیس هم دربیاید. فارغ از این اتفاقات موضوع ژوزه هم بدجوری فکر پرسپولیسی‌ها را مشغول کرده و مدیران باشگاه گرچه قول حل و فصل آن را داده‌اند اما هنوز این طلب پرداخت نشده و چه بسا پای طلبکاران جدید هم به میان بیاید. ماجرای کمال کامیابی‌نیا هم آخرین حاشیه وارد شده به پرسپولیس بود که گویا از شرایطش در تیم راضی نیست و کار به جایی رسید که در تمرینات نصفه و نیمه شرکت کرد و از لیست ۱۸ نفره هم کنار گذاشته شد. او البته پس از جلسه با برانکو به تیم برگشت اما هر آن احتمال دارد این اتفاق تکرار شود. به نظر می‌رسد پرسپولیس در آستانه دو بازی حساس در آسیا دچار حاشیه‌هایی شده که خودشان ساخته‌اند و برای حل آن باید مدیریت کرده و بر حواشی غلبه کنند. اگر پرسپولیس مثل فصل قبل روزهای کم یا بی‌حاشیه‌ای را سپری کند مطمئناً می‌تواند نتایج خوب گذشته را تکرار کند و حتی در آسیا هم به مراحل بالاتر برود.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
یادداشت
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب یادداشت
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017