پديده مشهد – استقلال خوزستان/انتقام‌جويي از خوزستاني‌ها | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ » ساعت: 10:52
کد مطلب: 130446

پديده مشهد – استقلال خوزستان/انتقام‌جويي از خوزستاني‌ها
1
comment0
sharing

هفته چهارم ليگ هفدهم، جمعه 27 مرداد 96، ساعت 18:45، ورزشگاه ثامن مشهد داور: رضا عادل، كمك‌ها: هادي طوسي و عسگر محمدي

به گزارش خبرورزشی،شكست هفته قبل در آبادان شوك بدي را به پديده وارد كرد تا اين تيم كه در باد پيروزي پرگل برابر سپاهان خوابيده بود از غرور كاذب دست بردارد و از خواب بيدار شود. رضا مهاجري و مربيان پديده بعد از نمايش آبادان به خوبي ضعف‌هاي خود در ساختار تدافعي به خصوص روي ضدحملات را شناختند، ضمن اينكه پي بردند در خط حمله نياز مبرمي به بهره بردن از برتري و موقعيت‌هاي خلق شده است. چه بسا اگر اين تيم همان نمايش نيمه دوم را در نيمه اول بازي با صنعت‌نفت ارائه مي‌داد الان با حفظ روند شكست‌ناپذيري مي‌توانست در هفته چهارم به عنوان يكي از بالانشينان به مصاف استقلال برود اما اين‌گونه نشد تا مصاف فردا براي پديده و رضا مهاجري جنبه انتقامي از ديگر نماينده خوزستاني‌ها داشته باشد. پديده در اولين بازي خانگي اين فصل در ثامن به بردي حيرت‌آور برابر سپاهان رسيد و اميدوار است اين بار هم خاطره خوش اين برد را تكرار کند و دوباره در مسير موفقيت قرار بگيرد. در سوي مقابل عبدا... ويسي و شاگردانش نيز زخم‌خورده راهي مشهد شده‌اند چون هفته قبل مقابل سايپا تاوان اشتباهات مرگبار مدافعان خود را به سختي و با تقديم 3 امتياز پرداخت كردند تا اوضاع و احوال‌شان نامساعد شود. ويسي كه دوست ندارد در همين ابتداي راه ليگ برتر بازيكنانش به ناكامي عادت كنند فردا در مصاف با پديده تنها به فكر نباختن است تا با دست پر به خانه بازگشته و روند خوب بازي‌هاي خارج از خانه را حفظ كند.

چهرهها

امين قاسمي‌نژاد مي‌تواند چهره اصلي پديده در مصاف با خوزستاني‌ها باشد. مهاجم گلزن مشهدي‌ها در هفته‌هاي ابتدايي ورودش به اردوي پديده به خوبي توانسته جايگاهي ثابت براي خود دست و پا كند از همين ‌رو به عنوان چهره و اميد اول گلزني فردا مقابل استقلال مي‌تواند پيك خوشبختي لقب بگيرد.

موسي كولي‌بالي، مدافع اهل مالي، با توجه به شرايطي كه اين مصاف دارد مي‌تواند چهره اصلي خوزستاني‌ها باشد چون ساختار تدافعي استقلال مقابل پديده روز دشواري را سپري خواهد كرد. كولي‌بالي به عنوان ستون اصلي تدافعي بايد به هر شكلي شده ضعف‌هاي دفاعي اين تيم را در مشهد پوشش بدهد. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017