هوادار پول می‌دهد و کتک می‌خورد! | روزنامه خبرورزشی
-


تاریخ: شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ » ساعت: 14:33
کد مطلب: 130572

هوادار پول می‌دهد و کتک می‌خورد!
2
comment0
sharing

به طور قطع همه لیدرها آدم‌های بدی نیستند. در میان لیدرهای پرسپولیس و استقلال داریم آدم‌هایی که به مراتب بیشتر از مدیران باشگاه دل‌شان برای تیم محبوب‌شان می‌سوزد اما خب کسانی هم هستند که همه را بدنام می‌کنند.

 در الاهلی عربستان که حریف روز سه‌شنبه پرسپولیس است برای آقای گل‌شان مراسم می‌گیرند و از او تقدیر می‌کنند اما اینجا مهدی طارمی که همین هفته گذشته دو گل زده بود هو می‌شود و یا منشا را طوری با کنایه تشویق می‌کنند که به طارمی بربخورد. در ورزشگاه تختی یکسری از لیدرها هواداران واقعی استقلال را کتک می‌زنند! اتفاقی که البته در سال‌های قبل هم رخ داده بود اما در این میان یک مسئله خیلی مهم است؛ اینکه لیدر از باشگاه پول می‌گیرد که تشویق کند اما مردم را کتک می‌زند و هوادار واقعی از جیب خرج می‌کند و با هزار بدبختی به ورزشگاه می‌رود و تازه کتک هم می‌خورد!

به اینکه بعد از ۴ هفته منصوریان باید حمایت شود یا شعار بشنود کاری نداریم ولی کتک زدن، کار انسان نیست. هوادار هم البته باید صبور باشد ولی کسی حق ندارد به جرم یک اعتراض کسی را کتک بزند. هوادار پرسپولیس هم باید صبور باشد و بداند همین مهدی طارمی دو سال پیاپی آقای گل شد و حتی فرشاد پیوس که یک گلزن مادرزاد بود در لیگ (نه باشگاه‌های تهران) چنین آماری ندارد اما به فرض اگر هوادار پرسپولیس هم اعتراضی می‌کند کسی حق برخورد فیزیکی را ندارد. ریشه این ماجرا هم به مدیران کارنابلد و مربیانی برمی‌گردد که به زور همین لیدرها می‌خواهند بمانند وگرنه کسی که کارش را بلد باشد نیاز به لیدر و شعار و... ندارد. آیا زیدان که در رئال بهترین نتایج را گرفته از طرف لیدرهای رئال مادرید ساپورت می‌شود و یا اگر در بارسا کسی علیه رئیس باشگاه یا سرمربی شعار بدهد و اعتراضی بکند، کتک می‌خورد؟!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017