دایی قصد تعویض عباس‌زاده را داشت | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
دایی قصد تعویض عباس‌زاده را داشت
سرمربی سایپا قصد داشت مهاجم گلزنی تیمش را تعویض کند.
به گزارش خبرورزشی، محمد عباس‌زاده در حالی زننده تک گل تیمش در بازی با استقلال شد که نزدیک بود در دقیقه 30 بازی تعویض شود.
ماجرا از این قرار است که دایی از عباس‌زاده خواسته بود از جلو مدافعان استقلال را پرس کرده و اجازه بازیسازی به آنها را ندهد اما این بازیکن در این مورد ضعیف عمل کرد تا جاییکه در دقیقه 30 مسابقه دایی؛ عباس‌زاده را صدا زده و به او میگوید اگر این بریده است همین الان بیرون بیاید.
تهدید جدی دایی باعث می‌شود عباس‌زاده به خود آمده و در ادامه بای بهتری را به نمایش بگذارد. هر چند دایی هنوز از عملکرد این بازیکن راضی نیست و اعتقاد دارد او مهاجم تنبلی است. 
دایی برای تقویت تیمش همچنان به دنبال مهاجم نوک دونده است و ممکن تا پایان فصل نقل‌وانتقلات تابستانی یک مهاجم نوک به لیست تیمش اضافه کند.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۴۸ در اردبیل. شناسنامه و سمبل فوتبال ایران یک الگوی کامل است. مهندس متالوژی از دانشگاه شریف که در ۲۴ سالگی تازه کشف شد اما ظرف ۱۳ سال تمام قله‌ها را درنوردید. او اکنون دانشجوی دکترای تربیت بدنی است و صاحب ثروتی افسانه‌ای که همه معتقدند حق اوست. دایی نشان درجه ۳ شجاعت هم دارد و سفیر حسن نیت جهانی است.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017