به دستیاران منصوریان کار نداشته باشید | روزنامه خبرورزشی
-
-
1
به دستیاران منصوریان کار نداشته باشید
در فوتبال ایران رسم بر این است تا تیم خوب نتیجه نمی گیرد برخی منتقدین از دستیاران سرمربی انتقاد می کنند در حالی که این انتقاد – انتقاد درستی نیست.
به گزارش خبر ورزشی، طبیعتا در هر تیمی دستیاران با انتخاب سرمربی گزینش می شوند و در تمرینات آن چیز را پیاده می کنند که سرمربی ایده داده  و می خواهد و این طور نیست سرمربی راهی رود و کمک ها راه خود را!
فصل گذشته دستیاران علیرضا منصوریان سیبل امتیازات و جام های از دست رفته شدند اما سرمربی استقلال به هر نحوی که بود آنها را نگه داشت و این نشان می دهد به دستیارانش اعتقاد دارد. 
انتخاب دستیار حق طبیعی هر سرمربی است و این خیلی منطقی نیست که با شکست ها پای آنها را وسط بکشیم و قربانی اشان کنیم. وقتی همه ی موفقیت ها به اسم دستیاران نوشته نمی شود عقلانی نیست همه ی تقصیرات در باخت را به گردن آنها بیایندازیم. 
استقلال آنچه را بازی می کند که تمرین می کند و اگر ایرادی است به علیرضا منصوریان است نه دستیارانش ...اگر هم دستیاران علیرضا منصوریان فاقد کیفیت باشند باز هم گله ی اصلی را باید از سرمربی داشت که چنین دستیارانی را بخدمت گرفته است.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

متولد ۱۳۵۰ در تهران بازیکن سابق استقلال و تیم ملی که جام جهانی و بازی در اروپا را تجربه کرد. منصوریان سال ۱۳۸۷ فوتبال را کنار گذاشت و وارد عرصه مربیگری شد و پس از تیم‌های ملی امید و بزرگسالان و باشگاه‌های پاس و نفت، تابستان ۱۳۹۵ نفر اول کادر فنی استقلال شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017