ماجرایی که باعث شد خلیلی و نیکبخت هم اتاق نباشند | روزنامه خبرورزشی
-
-
1
ماجرایی که باعث شد خلیلی و نیکبخت هم اتاق نباشند
محسن خلیلی که به تازگی در تمرین پرسپولیس حاضر شده بود می گوید به دلیل بروز حواشی اخیر به تمرین سرخپوشان رفته است.
به گزارش خبرورزشی، خلیلی با اشاره به دلیل حضورش در تمرین پرسپولیس می گوید: وقتی برانکو سرمربی پرسپولیس شد خیلی دوست داشتم که به تمرین این تیم بروم و از نزدیک آن را تماشا کنم. مخصوصا بعد از این یکی دو سال پرفروغی که برانکو با پرسپولیس داشت و یکی دیگر از دلایلش هم بروز حواشی اخیر در حول و حوش مهاجمان این تیم بود.
خلیلی حتی به مثالی از بروز حاشیه میان و او نیکبخت در پرسپولیس افشین قطبی اشاره کرده است: در زمان ما هم این حواشی وجود داشت که حتی باعث شد ما بعد از 9 هفته هم اتاق بودن از هم جدا بشویم. یک جورهایی با این که اصلا خودمان دوست نداشتیم با فشار و حواشی که وجود داشت رابطه صمیمی‌مان کمرنگ تر شد. بعد از مدت‌ها متوجه شدیم که بعد از چند ماه حواشی اطراف تیم به خودمان هم سرایت کرد و کم کم تحت تاثیر قرار گرفتیم و احساس کردیم واقعا با یکدیگر پاسکاری نمی‌کنیم؛ اما در باطن چنین چیزی نبود و امکان نداشت که با یکدیگر مشکل داشته باشیم.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017