شایعه جدایی آقای گل تکذیب شد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ » ساعت: 18:35
کد مطلب: 130637

طارمی در گفت‌وگو با همبازیانش: از پرسپولیس تکان نمی‌خورم!
شایعه جدایی آقای گل تکذیب شد
2
comment2
sharing

مهدی طارمی اصلاً توقع نداشت در ورزشگاه آزادی تهران برخی‌ها تحریک شده و علیه او شعار بدهند. آقای گل فکرش را نمی‌کرد بعد از زدن 6 گل در آسیا، کمک به پرسپولیس برای قهرمانی لیگ برتر و صعود به یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان چنین شرایطی را تجربه کند.

به گزارش خبرورزشی،مهاجم بوشهری تصور این مسائل را نمی‌کرد و اصلاً‌ توقع نداشت. به همین خاطر بغضش در رختکن ترکید و اشک‌هایش سرازیر شد تا با صدایی گرفته بگوید: «بروید به برانکو بگویید مرا نیمکت‌نشین کند. اگر قرار است فحش بخورم رضایت‌نامه بدهید بروم و...!»

طارمی حق داشت ناراحت باشد، اشک بریزد و تصمیم به جدایی بگیرد. این اتفاق بعد از بازی رسانه‌ای شد و به گوش همه رسید. پس از این ماجرا خیلي‌ها با آقای گل تماس گرفتند تا به او دلداری بدهند. از همشهریان بوشهری‌اش گرفته تا همبازیانش در تیم ملی و پرسپولیس و حتی یکی، دو لژیونر که با حرف‌های دلگرم‌کننده خود به طارمی روحیه دادند اما شنیدیم ستاره بوشهری در صحبت خصوصی با برخی همبازیان پرسپولیسی‌اش درددل کرده و گفته است: «از پرسپولیس تکان نمی‌خورم و در این تیم می‌مانم. به حرف یکی، دو بوقچی و آدم معلوم‌الحال که از پرسپولیس نمی‌روم چون طرف حساب من مردم و هواداران واقعی هستند. می‌مانم و به همه ثابت می‌کنم مهدی طارمی هستم و به این راحتی‌ها جا خالی نمی‌کنم.»

به نظر می‌رسد حمایت یکپارچه بازیکنان پرسپولیس و به ویژه برانکو سرمربی تیم از مهدی طارمی باعث شده این ستاره محبوب و ملی‌پوش در تصمیم خود تجدیدنظر کند و بخواهد در پرسپولیس بماند.

ادعای نزدیکان طارمی

مهدی عصبانی شود بیشتر گل می‌زند!

برخی نزدیکان مهدی طارمی که خوب او را می‌شناسند مدعی‌اند این بازیکن خصلت عجیبی دارد و هر وقت عصبانی شود بهتر و بیشتر گل می‌زند! حالا در آستانه بازی با الاهلی عربستان، هواداران پرسپولیس می‌توانند امیدوار باشند آقای گل بوشهری از اتفاقات حاشیه‌ای دیدار با سیاه‌جامگان عصبانی شده و یک کاری در عمان می‌کند!

درگذشته علی دایی و علی کریمی هم چنین روحیه‌ای داشتند و هرگاه اعتراض یا انتقادی علیه آنان می‌شد، بهتر و باانگیزه‌تر ظاهر شده و با درخشش خود همه منتقدان را خاموش می‌کردند!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
یلدا سعادت
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۲۴:۳۳
مهدی جونم تا پای جونمون ازت دفاع می‌کنیم تو رو خدا تو پرسپولیس بمون به حرف هیچکس گوش نشده اونا استقلالین به موفقیت تو حسودی می‌کنن بدون همه پرسپولیسیا پشتتن. من یکی که بدجور پشتتم یه پا صد تا از دشمناتو حریفم اگه باور کنی بعضی موقع‌ها به خاطر ت گریه می کنم طرفدار پر و پا قرصت یلدا
یلدا
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۲۲:۲۳:۶
مهدی جونم تا پای جونمون ازت دفاع می کنیم
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017