مصادره خط موبایل و ماشین محسن بنگر | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
مصادره خط موبایل و ماشین محسن بنگر
محسن بنگر کاپیتان سابق پرسپولیس بابت وضعیت مطالباتش از این باشگاه از دست علی اکبر طاهری ناراحت است.
به گزارش خبرورزشی، بنگر می گوید با وجود اینکه دو فصل پیش کاپیتان پرسپولیس بوده مدیران این باشگاه حتی پاسخ تلفن او را هم نمی دهند.
بنگر می گوید: متاسفانه هر بار با آقای طاهری تماس می‌گیریم جواب نمی‌دهند. انگار نه انگار که روزی در این تیم بازی می‌کردیم. می‌دانم شرایط باشگاه چقدر سخت است و سکوتم در این دوسال هم به این خاطر بوده اما اداره مالیات برای طلبی که هنوز دریافت نکرده‌ام مرا جریمه کرده است. خط موبایل و ماشین من مصادره شده است و مسئولان پرسپولیس باید فکری به حال این ماجرا کنند. دور از انصاف است که جواب تلفن منی که روزی کاپیتان این تیم بودم را نمی‌‌دهند. هیچ موقع از این باشگاه شکایت نکردم و این کار را هم نمی‌کنم اما حداقل جواب تلفن مرا بدهند. امیدوارم به گوش آقای طاهری برسد که حساب بانکی من مسدود شده است. فکری به حال ما کنند و حداقل مشکل را در اداره مالیات حل کنند. به احترام پیراهن، بازیکنان و هواداران پرسپولیس از این باشگاه شکایت نکردم اما انتظار داریم حداقل جواب ما را بدهند. پیامم می‌بینند اما پاسخگو نیستند و این خیلی سخت است که جوابم را ندهند.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۵۵ در تهران. مدیری صنعتی با سابقه کار در عالی‌ترین سطوح و شرکت‌های بزرگ که سال ۹۲ همزمان با وزارت محمود گودرزی در ورزش وارد عرصه مدیریت کلان ورزشی شد. عضویت در هیأت مدیره پرسپولیس و سپس سرپرستی این باشگاه در کرسی مدیرعاملی همراه با حمایت بی‌چون و چرای وزیر، از طاهری مدیری قدرتمند ساخت.

-

متولد ۱۳۵۸ در نوشهر. مدافع ۱۹۰ سانتی‌متری مازندرانی که تنها یک فصل بازی در تیم ضعیف برایش کافی بود تا خود را به ابرقدرت‌های فوتبال ایران تحمیل کند. بنگر ۸ فصل در سپاهان و ۴ فصل در پرسپولیس همیشه جزو بهترین مدافعان لیگ حرفه‌ای بود که هرگز در سطح ملی نتوانست صاحب جایگاهی ثابت شود.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017