منصوریان حداقل تا نیم‌فصل ماندنی است | روزنامه خبرورزشی
-
-
2
قریب و افتخاری اهل برکنار کردن مربی نیستند
منصوریان حداقل تا نیم‌فصل ماندنی است
رسانه‌ها خبر از حضور مربی آلمانی در استقلال داده و نوشته‌اند اگر استقلال به پدیده هم ببازد مرد آلمانی جانشین منصوریان می‌شود.
به گزارش خبرورزشی، حالا بماند که آخرین سرمربی خارجی استقلال هم آلمانی بود و نگذاشتند نتیجه بگیرد ولی مسئله اینجاست که مدیران استقلال اصلاً درصدد برکناری منصوریان نیستند و اساساً چنین تفکری ندارند.
ماگات نیست
رسانه‌ها اسم فلیپس ماگات را آورده بودند در حالی که هیچ مذاکره‌ای با او انجام نشده و اساساً آن‌قدر سنش بالاست که... بعضی‌ها هم حرف از یک مربی آلمانی دیگر می‌زنند اما سؤال اینجاست که چه کسی در باشگاه استقلال یا بالاتر از باشگاه استقلال می‌خواهد منصوریان را برکنار کند؟ قریب؟ هیئت مدیره؟ افتخاری؟ واقعاً چه کسی؟
تنها مخالف منصوریان
آنهایی که افتخاری را می‌شناسند خوب می‌دانند که اساساً اهل برکنار کردن مربی نیست و تازه با منصوریان هم خیلی خوب است. قریب هم چنین شرایطی دارد. او هم اصلاً اهل تغییر سرمربی نیست و تازه در جلسات هیئت مدیره هم حاضر نمی‌شود چه رسد به اینکه مربی برکنار کند. بافت کلی هیئت مدیره هم که با رفتن معینی و آمدن قراب به سود منصوریان است. در واقع سرمربی آبی‌ها فقط یک مخالف دارد که آن هم حسن زمانی است. او دیروز خبر از برگزاری نشست اضطراری در هیئت مدیره برای بررسی نتایج استقلال داد ولی بعید است یک دست صدا داشته باشد.
حداقل تا نیم‌فصل هست
با این حساب منصوریان می‌تواند خیالی آسوده داشته باشد که حداقل و در بدترین حالت ممکن تا نیم‌فصل هست. شاید هم دوباره برانکو به فریاد او برسد و شهرآورد را ببازد تا علی‌منصور یک فصل دیگر هم ماندگار شود. خودش که گفته برنامه‌هایش تا سال 1401 و 1402 است!
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

متولد ۱۳۳۱ که از مدیرکلی تربیت‌بدنی استان تهران تا دبیرکلی فدراسیون فوتبال و سرپرستی تیم ملی، سازمان لیگ و کمیته فوتسال در کارنامه مدیریتی او طی دهه‌های ۷۰، ۸۰ و ۹۰ شمسی به چشم می‌خورد. شهریور ۱۳۹۵ افتخاری مدیریت باشگاهی را نیز با استقلال تهران تجربه کرد.

-

متولد ۱۳۵۰ در تهران بازیکن سابق استقلال و تیم ملی که جام جهانی و بازی در اروپا را تجربه کرد. منصوریان سال ۱۳۸۷ فوتبال را کنار گذاشت و وارد عرصه مربیگری شد و پس از تیم‌های ملی امید و بزرگسالان و باشگاه‌های پاس و نفت، تابستان ۱۳۹۵ نفر اول کادر فنی استقلال شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017