اعتراض ها به عملکرد سرمربی سپیدرود | روزنامه خبرورزشی
-
- جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶09:03
-
-
-
-
-
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ » ساعت: 19:34
کد مطلب: 130647

اعتراض ها به عملکرد سرمربی سپیدرود
2


هواداران سپیدورد رشت از علی نظرمحمدی دلخورند. آنها این دلخوری را در دیدار با پیکان به عینه نشان دادند و بابت نحوره برخورد با سهیل حق شناس معترض بودند.
به گزارش خبرورزشي رشتی ها توقع نداشتند کاپیتان سپیدرود این قدر مظلومانه از تیم برود. این خداحافظی در شان حق شناس،تیم بزرگ سپیدرود و فوتبال گیلان نبود. در واقع وداعی مظلومانه بود که هیچ تیمی در هیچ کجای دنیا با بازیکنان با سابقه اش انجام نمی دهد.
 سهیل حق شناس اما به نکته ای اشاره کرده که باید آن را پیگیری کنیم؛
«از آنجایی که جناب نظر محمدی به من اعتماد نکرد و برگه فسخ قرارداد مرا روز امضای قرارداد گرفت و من به دلیل اعتمادی که به ایشان داشتم بدون خواندن آن را امضا کردم و پریروز فهمیدم که جریان چه بود ترجیح می‌دهم فعلا در کنار تیم نباشم، چون اولین شرط موفقیت تیم اعتماد است.»
این چه رفتار غیر حرفه ای و عجیبی است که در سپیدرود می بینیم؟ سپیدرود مدیرعامل دارد  و طبعا مرکز و ماخذ تصمیم گیری شخص مدیرعامل است اما چه کسی گفته نظرمحمدی باید قراردادها را منعقد کند؟ برگه قرارداد و فسخ قرارداد در دست علی نظرمحمدی چه می کند؟ جایگاه او در سپیدورد کجاست؟
این بی اعتمادی که کاپیتان سپیدرود به آن اشاره کرده متاسفانه به بازیکنان تیم هم تعمیم پیدا خواهد کرد؛ چرا که ظاهرا همه آنها با علی نظرمحمدی طرف بوده اند و به شهادت عکس های موجود و آرشیوی،در همه قراردادها سرمربی تیم حضور داشته است.
آیا این بی اعتمادی که سهیل حق شناس به آن اشاره کرده یکی از دردهای بی درمان این روزهای جامعه ما نیست؟ 
بی اعتمادی وقتی بر یک تیم حاکم شود جمع کردن آن دیگر کار هر کسی نیست. رشتی ها یادشان باشد آنچه بر سهیل حق شناس گذشت اتفاق تلخی بود که هر لحظه بر اعتراض های سکوها خواهد افزود.
سکوهایی که در حمایت از این و آن و تقبیح نقدهای دیگران،بنرهایی با واژه ها و نصیحت های توصیه شده می زنند،،این بار در قبال ماجرای سهیل حق شناس چه خواهند کرد؟ 
واکنش ها به شدت علیه سرمربی تیم است و این موج بی اعتمادی بی تردید تبعات ناخوشانید خواهد داشت.به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017