اولین اعتراض رسمی به نتایج ضعیف استقلال | روزنامه خبرورزشی
-
-
1
زمانی: این نتایج اصلا در شان باشگاه نیست
اولین اعتراض رسمی به نتایج ضعیف استقلال
بالاخره بعد از گذشت 2 روز از ثبت دومین شکست استقلال در چهارمین بازی اولین اعتراض رسمی به نتایج ضعیف این تیم شنیده شد.
به گزارش خبرورزشی،حسن زمانی در گفتگویی با رادیو در مورد نتایج ضعیف استقلال گفت: من به عنوان عضو هیات مدیره با توجه به امکانات و تجهیزاتی که مورد نیاز تیم بوده از نتایج به دست آمده رضایت کامل ندارم و اعضای هیات مدیره هم چنین نظری دارند.
 
او در مورد حمایت افتخاری از نتایج تیم هم گفت: آقای افتخاری به عنوان مدیرعامل نظرش را اعلام کرده ولی اعضای هیات مدیره نظرشان نظر هواداران است. وقتی هوادار ناراضی باشد قطعا هیات مدیره هم از نتایج استقلال ناراضی است.
 
زمانی در پاسخ به این سوال که چند نفر از اعضای هیات مدیره از نتایج راضی نیستند گفت: ما در حال حاضر بحث مخالف یا  موافق نداریم، عملکرد تیم استقلال را تا به اینجای کار در حد استقلال نمی‌دانیم! قرار شده در جلسه هیات مدیره که این هفته برگزار می‌شود گزارشی را به هیات مدیره ارائه کنند و قطعا هیات مدیره بعد از شنیدن توضیحات آنها تصمیم لازم را اتحاذ خواهد کرد.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017