منصوريان هفته‌های اول ليگ نتيجه بگيرد، تعجب كنيد! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ » ساعت: 14:27
کد مطلب: 130716

منصوريان هفته‌های اول ليگ نتيجه بگيرد، تعجب كنيد!
1
comment0
sharing

استقلال تهران با منصوريان دوباره شروع خوبي در ليگ برتر نداشته است.

به گزارش خبرورزشی، اگر اطلاعات‌‌تان از گذشته مربيگري منصوريان زياد باشد، قطعاً با ديدن اين آمار نگران نمي‌شويد چون تيم‌هاي منصوريان معمولاً هفته‌هاي اول ليگ خوب نيستند و بعد از چند هفته گرم مي‌شوند. در اين مطلب بررسي مي‌كنيم تمام شروع‌هاي منصوريان در ليگ برتر را و همين‌طور بررسي مي‌كنيم تمام شروع‌هاي استقلال در ليگ برتر را.

عملكرد استقلال در 4 هفته اول تمام ادوار ليگ برتر

فصل اول‌؛ يك برد، يك مساوي دو باخت اما در عوض آبي‌ها 7 گل زده داشتند و 6 گل هم دريافت كرده بودند. استقلال فصل اول ليگ برتر مثل استقلال فعلي منصوريان 4 امتياز از 4 بازي گرفته بود ولي تفاضلش مثبت يك بود.

فصل دوم‌؛ يك برد، يك مساوي و دو باخت. اين بار هم استقلال 7 گل زده بود اما 7 گل خورده بود و 4 امتياز در پايان هفته چهارم داشت.

فصل سوم‌؛ يك برد، دو مساوي و يك شكست. استقلال در 4 هفته اول ليگ سوم 8 گل زد و 8 گل هم خورد و امتياز به دست آمده‌‌اش 5 بود.

فصل چهارم‌؛ دو برد و دو مساوي‌؛ بدون شكست. آبي‌ها در اين فصل در 4 هفته اول 6 گل زدند و در مقابل 4 گل خوردند. 8 امتياز هم به دست ‌آوردند تا بهترين شروع‌شان در ليگ برتر باشد.

فصل پنجم‌؛ 2 برد، يك مساوي و يك شكست. اين شروع هم با 7 امتياز، 7 گل زده و 4 گل خورده بد نبود. همان فصل استقلال براي اولين بار قهرمان ليگ برتر شد.

فصل ششم‌؛ سه برد، يك مساوي. بهترين شروع استقلال در ليگ برتر تا آن زمان. 7 گل زدند، 4 گل خوردند و 10 امتياز گرفتند. البته آن فصل در نهايت دايي با سايپا قهرمان ليگ برتر شد.

فصل هفتم‌؛ 2 برد و دو شكست. 8 گل زده و 7 گل خورده. كسب 6 امتياز در هفته چهارم. البته استقلال بدترين نتيجه‌‌اش را در پايان فصل به دست آورد و يازدهم شد.

فصل هشتم‌؛ يك برد، يك مساوي و دو شكست. سه گل زده و سه گل خورده و كسب 4 امتياز. آن فصل استقلال قهرمان ليگ برتر شد.

فصل نهم‌؛ دو برد و دو مساوي. 2گل زده و بدون گل خورده. در پايان هفته چهارم آبي‌ها 8 امتياز به دست ‌آوردند.

فصل دهم‌؛ يك برد، دو مساوي و يك باخت. 7 گل زده و 7 گل خورده و كسب 5 امتياز. استقلال در آن فصل نايب‌قهرمان شد.

فصل يازدهم‌؛ سه برد و يك مساوي. استقلال 6 گل زد و 2 گل خورد. آنها 10 امتياز هم گرفتند و در پايان فصل هم نايب‌قهرمان شدند.

فصل دوازدهم‌؛ 2 برد، يك مساوي و يك باخت. 3 گل زده كنار دو گل خورده و كسب 7 امتياز. استقلال در آن فصل هم دوباره قهرمان ليگ برتر شد.

فصل سيزدهم‌؛ 3 برد و يك باخت. 8 گل زده و 5 گل خورده و كسب 9 امتياز. استقلال در پايان فصل پنجم شد و فولاد به قهرماني رسيد.

فصل چهاردهم‌؛ 3 برد و يك باخت. 7 گل زده و 6 گل خورده و كسب 9 امتياز. استقلال دوباره فصل را با مقام پنجمي به پايان برد.

فصل پانزدهم‌؛ 3 برد و يك باخت. 6 گل زده و 4 گل خورده و كسب 9 امتياز. استقلال در پايان فصل سوم شد.

فصل شانزدهم‌؛ دو مساوي و دو باخت. 4 گل زده و 6 گل خورده. كسب 2 امتياز براي 4 مسابقه و در نهايت نايب‌قهرماني در ليگ برتر.

فصل هفدهم‌؛ فصل هفدهم تا اينجا 4 امتياز براي استقلال داشته كه حاصل دو باخت، يك برد و يك مساوي بوده است. تيم منصوريان با يك گل زده و دو گل خورده هم ركورد عجيبي از گلزني به جاي گذاشته است.

نتيجه

استقلال در تاريخچه 17 دوره ليگ برتر غير از فصل جاري، 3 بار ديگر هم در پايان هفته چهارم، 4 امتيازي شده بود اما تفاضل منفي يك گل تيم منصوريان در رقابت‌هاي امسال باعث شد، استقلالِ او در جايگاهي پايين‌تر از تيم‌هاي 4 امتيازي منصور پورحيدري (اولين دوره ليگ برتر)، رولند كخ (دومين دوره ليگ برتر) و امير قلعه‌نويي (هشتمين دوره ليگ برتر) قرار بگيرد. بدترين ركورد هم در اختيار خود منصوريان است كه فصل قبل 2 امتياز با استقلال گرفت.

شروع‌هاي منصوريان در ليگ برتر

منصوريان متخصص شروع بد در ليگ برتر است. تيم‌هاي او همواره در ابتداي ليگ برتر بد نتيجه مي‌گيرند و رفته رفته قدرت مي‌گيرند. او سال گذشته در 4 هفته اول ليگ برتر فقط 2 امتياز با استقلال گرفت و امسال هم 4 امتياز گرفته است ولي بد نيست بدانيد او در پاس همدان هم از 4 هفته اول ليگ تنها يك امتياز گرفته بود كه البته در نهايت در هفته دهم اخراج شد. در يكي از فصل‌هاي حضور در نفت هم تنها 2 امتياز در هفته چهارم به دست‌ آورد. يك فصل ديگر نفت شروعي خوب برايش داشت و 7 امتياز در 4 هفته اول به دست ‌آورد.

آمار مربوط به شروع تيم‌هاي منصوريان در ادوار مختلف ليگ برتر زماني عجيب به نظر مي‌رسد كه بدانيم اين مربي در 4 هفته اول پنج ليگ مختلف همراه با پاس همدان، نفت (دو بار) و استقلال (دو بار)، مجموعاً از 20 بازي خود فقط 3 بازي را برده است! (3 برد، 8 مساوي و 9 باخت)

 

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017