حق‌شناس: ناراحتم چون بعد از بازی همه مرا فراموش کردند | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ » ساعت: 17:32
کد مطلب: 130750

حق‌شناس: ناراحتم چون بعد از بازی همه مرا فراموش کردند
0
comment0
sharing

سهیل حق‌شناس، مهاجم کهنه‌کار تیم سپیدرود در پایان دیدار تیمش با پیکان به شکل مظلومانه‌ای از دنیای بازیگری خداحافظی کرد،

به گزارش خبرورزشی، بازیکنی که خیلی دوست داشت برای دقایقی هم که شده مقابل پیکان بازی کند و بعد از آن از دنیای فوتبال کناره‌گیری کند اما این اتفاق رخ نداد.

*چرا در پایان هفته چهارم به یک‌باره تصمیم به خداحافظی گرفتی؟!

علی نظرمحمدی پیش از شروع فصل به من گفت یا در تیم نباش یا اگر قصد ماندن داری باید در کادر فنی باشی اما بنا به دلایلی قرار شد در پایان هفته چهارم در دیدار خانگی‌مان خداحافظی کنم.

*چرا در پایان فصل قبل که تیم‌تان به لیگ برتر صعود کرد، از بازیگری خداحافظی نکردی؟!

قصد خداحافظی در پایان فصل قبل را داشتم اما جو طوری شد که به دلیل صعود نتوانستم خداحافظی کنم. پس از آن هم طی صحبتی که داشتم، مقرر شد در هفته دوم یا چهارم که در رشت بازی داریم از دنیای فوتبال خداحافظی کنم و اتفاقاً سرمربی سپیدرود هم با این موضوع موافقت کردند.

*اما چرا انتظارات برای بازی مقابل پیکان نتیجه نداد؟!

دقایق زیادی کنار زمین بودم اما فرصت بازی پیدا نکردم. عده‌ای از هواداران‌مان هم از روی علاقه‌شان به من زمانی که دیدند بازی به من نمی‌رسد شروع به شعار دادن کردند به همین دلیل دیدم تیمم شدیداً تحت فشار است و... از همین رو من هم سریع زمین را بوسیدم و از میدان خارج شدم تا تیم آسیب نبیند.

* اما سرمربی‌تان گفته قصد تعویض تو را داشته اما تعویض‌های اجباری خصوصاً حسین ابراهیمی که در دقایق پایانی گفته رمق دویدن ندارد! دستش را برای تعویض تو بسته؟!

همه مربیان ایران نتیجه‌گرا هستند، سرمربی ما هم در دقایق پایانی ترجیح داد نتیجه را حفظ کند و آن را به بعضی از مسائل ارزشی ترجیح داد!

*گویا ته دلت از نظرمحمدی خیلی ناراحتی؟

ناراحتی من از این است که در پایان بازی هیچ‌کدام از مربیان تیم و دوستان دیگرم یک خسته‌نباشید کوچک هم به من نگفتند و پس از برد اول‌شان انگار من و همه چیز را فراموش کرده بودند.

*اما سرمربی سپیدرود گفته از تو در کادر فنی تیمش استفاده خواهد کرد!

من به کادر سپیدرود اضافه نمی‌شوم. من با سرمربی سپیدرود از سال ۸۴ همبازی بودم و هر سال برگه‌ای که باشگاه به من می‌داد، قراردادم را به خاطر اعتماد دوجانبه سفید امضا می‌کردم اما وقتی دو، سه روز پیش فهمیدم امسال یکی از سه برگه‌ای که به من داده شده برگه‌ فسخ قراردادم بوده، دلم واقعاً شکست و برایم این موضوع خیلی سنگین تمام شد. چارچوب کاری من اخلاقی است و من به هیچ شکلی اخلاقیات را کنار نمی‌گذارم و دیگر به سپیدرود برنمی‌گردم چون فکر می‌کنم وقتی اطمینان وجود نداشته باشد حضورم هیچ فایده‌ای نخواهد داشت.

*یعنی واقعاً دیگر دور و بر فوتبال تو را نمی‌بینیم؟!

دوری از فوتبال برای من مرگ است، سال‌های سال با سپیدرود زندگی کردم و امیدوارم این تیم در لیگ موفق شود. اتفاقاً از یک تیم لیگ یکی پیشنهاد خیلی خوبی دارم که پیشنهادش هم بهتر از سپیدرود است اما فعلاً پس از سال‌ها حضور در فوتبال و ورزش نتوانستم خودم را قانع کنم به همین دلیل ترجیح می‌دهم مدتی کنار باشم تا ببینم در آینده چه اتفاقاتی می‌افتد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017