کامیابی نیا پرسپولیس را به دردسر انداخت | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ در ساعت 16:06
کد مطلب: 131131

کامیابی نیا پرسپولیس را به دردسر انداخت
0
comment0
sharing

شاید اگر کمال کامیابی نیا هفته گذشته در تمرین پرسپولیس دست به اعتصاب نمی زد مقابل الاهلی در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار می گرفت.

به گزارش خبرورزشی، کامیابی نیا خیلی زود از رفتارش پشیمان شد و به تمرین پرسپولیس برگشت با این حال برانکو نه مقابل سیاه جامگان و الاهلی او را از ابتدا در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار نداد. مربی که نشان داده تیمش در هر شرایطی که باشد با بازیکنی که مرتکب رفتاری منفی از نظرش شود شوخی ندارد و او را نیمکت نشین می کند.
حمید استیلی چهره مطرح پرسپولیسی ها امروز در مصاحبه ای گفت اگر کامیابی نیا مقابل الاهلی از ابتدا در ترکیب پرسپولیس به میدان می رفت سرخپوشان با شرایط بهتری در 60 دقیقه اول کار مقابل حریف عربستانی بازی می کردند: بهتر بود کامیابی‌نیا از ابتدا در ترکیب تیم به میدان می‌رفت. بازیکن جایگزین او یعنی محسن ربیع‌خواه نتوانست در کار دفاعی آن جنگندگی لازم را داشته باشد. ربیع‌خواه بازیکنی است که وقتی توپ را در اختیار دارد خوب پاس می‌دهد و بازی را باز می‌کند اما وقتی توپ را در اختیار ندارد درگیری لازم را ندارد. در لیگ هم در بازی با سیاه‌جامگان دیدیم که نبود کامیابی‌نیا چقدر روی عملکرد پرسپولیس تاثیر داشت.
دقیقا از زمانی که کامیابی نیا به همراه رسن و منشا وارد ترکیب پرسپولیس این تیم احیا شد و در همین زمان پرسپولیسی ها موفق شدند دو بار دروازه الاهلی را باز کنند تا اهمیت بازیکنی همچون کامیابی نیا در ترکیب پرسپولیس مشخص شود. اگر رفتارهای هفته گذشته نبود کامیابی نیا هم مقابل سیاه جامگان فیکس بازی می کرد و هم مقابل الاهلی و پرسپولیس شاید هرگز دردسرهای این دو دیدار را تجربه نمی کرد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017