کامیابی نیا پرسپولیس را به دردسر انداخت | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
کامیابی نیا پرسپولیس را به دردسر انداخت
شاید اگر کمال کامیابی نیا هفته گذشته در تمرین پرسپولیس دست به اعتصاب نمی زد مقابل الاهلی در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار می گرفت.
به گزارش خبرورزشی، کامیابی نیا خیلی زود از رفتارش پشیمان شد و به تمرین پرسپولیس برگشت با این حال برانکو نه مقابل سیاه جامگان و الاهلی او را از ابتدا در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار نداد. مربی که نشان داده تیمش در هر شرایطی که باشد با بازیکنی که مرتکب رفتاری منفی از نظرش شود شوخی ندارد و او را نیمکت نشین می کند.
حمید استیلی چهره مطرح پرسپولیسی ها امروز در مصاحبه ای گفت اگر کامیابی نیا مقابل الاهلی از ابتدا در ترکیب پرسپولیس به میدان می رفت سرخپوشان با شرایط بهتری در 60 دقیقه اول کار مقابل حریف عربستانی بازی می کردند: بهتر بود کامیابی‌نیا از ابتدا در ترکیب تیم به میدان می‌رفت. بازیکن جایگزین او یعنی محسن ربیع‌خواه نتوانست در کار دفاعی آن جنگندگی لازم را داشته باشد. ربیع‌خواه بازیکنی است که وقتی توپ را در اختیار دارد خوب پاس می‌دهد و بازی را باز می‌کند اما وقتی توپ را در اختیار ندارد درگیری لازم را ندارد. در لیگ هم در بازی با سیاه‌جامگان دیدیم که نبود کامیابی‌نیا چقدر روی عملکرد پرسپولیس تاثیر داشت.
دقیقا از زمانی که کامیابی نیا به همراه رسن و منشا وارد ترکیب پرسپولیس این تیم احیا شد و در همین زمان پرسپولیسی ها موفق شدند دو بار دروازه الاهلی را باز کنند تا اهمیت بازیکنی همچون کامیابی نیا در ترکیب پرسپولیس مشخص شود. اگر رفتارهای هفته گذشته نبود کامیابی نیا هم مقابل سیاه جامگان فیکس بازی می کرد و هم مقابل الاهلی و پرسپولیس شاید هرگز دردسرهای این دو دیدار را تجربه نمی کرد.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۶۷ در تهران. هافبکی که پای ثابت حلقه‌ها و عضو مشترک گروه‌های مختلف دوستانه در پرسپولیس است. برادر همسرش نیز فوتبالیستی سرشناس است. کامیابی‌نیا هرگز موفق به تصاحب جامی نشده.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017