رونی با تیم ملی انگلیس خداحافظی کرد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو


تاریخ: چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ » ساعت: 17:19
کد مطلب: 131146

رونی با تیم ملی انگلیس خداحافظی کرد
0
comment0
sharing

وین رونی کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس تصمیم به خداحافظی از سه‌شیر گرفت.

به گزارش خبرورزشی، در آستانه اعلام فهرست ملی‌پوشان انگلیس برای بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه و در حالی که گفته می‌شد ساوت‌گیت سرمربی سه شیر می‌خواهد از ستاره خط حمله اورتون دعوت به عمل آورد، این بازیکن 31 ساله اعلام کرد که دیگر نمی‌‌خواهد پیراهن تیم ملی کشورش را به تن کند.

رونی که در 119 بازی ملی‌اش 53 گل زده و رکورددار گلزنی برای تیم ملی انگلیس است، اظهار داشت: اینکه گرث ساوت‌گیت این هفته به من زنگ زد تا بگوید که برای بازی‌های انتخابی جام جهانی پیش رو، روی من حساب می‌کند، واقعاً خوشحال کننده بود. من واقعاً قدردان او هستم اما بعد از مدتی طولانی کلنجار رفتن با خودم، به گرث گفتم که تصمیم گرفته‌ام در رده ملی دیگر بازی نکنم چون این به صلاح تیم ملی است.

رونی که تابستان امسال پس از 13 بازی در منچستریونایتد دوباره به اورتون برگشت، ادامه داد: تصمیم واقعاً سختی بود و آن را با اعضای خانواده‌ام، مربیان در اورتون و اطرافیانم در میان گذاشتم. بازی برای انگلیس همیشه برای من اتفاق خاص بوده است. هر بار که به اردوی این تیم دعوت شدم، چه به عنوان یک بازیکن چه به عنوان یک کاپیتان، با افتخار برای این تیم بازی کردم و از همه آنهایی که در این تیم به من کمک کردند تشکر می‌کنم. الان اما معتقدم که وقت رفتنم از تیم ملی شده است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017