هجوم دلال‌ها به باشگاه استقلال | روزنامه خبرورزشی
-
-
2
هجوم دلال‌ها به باشگاه استقلال
نتایج ضعیف استقلال باعث هجوم دلال‌ها به این باشگاه شد.
به گزارش خبرورزشی، نتایج ضعیف استقلال و شروع نا امید کننده این تیم در فصل جاری باعث شده علیرضا منصوریان در آستانه برکناری و شاید هم کناره‌گیری از این باشگاه قرار بگیرد و در این میان دلال‌ها فرصت را غنیمت شمرده و به دنبال پیدا کرده جانشین برای این مربی هستند.
امروز فرصت خوبی برای دلال‌ها بود که با حضور در باشگاه استقلال یا با تماس‌های تلفنی با مسئولان این باشگاه گزینه‌های خارجی خود را برای جانشینی علیرضا منصوریان معرفی کنند.
نکته جالب توجه اینکه مسئولان باشگاه استقلال بیشتر به دنبال مربی اسم‌ و رسم دار هستند و مسائل مالی چندان برای‌شان اهمیت ندارد. از این‌رو دلال‌ها سخت در حال رقابت بایکدیگر هستند تا گزینه بهتر و گران‌تری را به باشگاه استقلال معرفی کننند.
قضیه اینجا جالب‌تر می‌شود که یکی دو نفر از اعضای هیئت مدیره‌‌آبی‌ها هم در انتخاب گزینه خارجی تیم‌شان نقش اصلی را ایفا می‌کنند. در هر صورت باید دید در نهایت کدام گزینه خارجی جانشین منصوریان می شود اما آنچه مشخص است مربی ایرانی مدنظر مسئولان باشگاه استقلال قرار ندارد.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

متولد ۱۳۵۰ در تهران بازیکن سابق استقلال و تیم ملی که جام جهانی و بازی در اروپا را تجربه کرد. منصوریان سال ۱۳۸۷ فوتبال را کنار گذاشت و وارد عرصه مربیگری شد و پس از تیم‌های ملی امید و بزرگسالان و باشگاه‌های پاس و نفت، تابستان ۱۳۹۵ نفر اول کادر فنی استقلال شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017