حمایت اینستاگرامی از سرمربی / منصوریان اخراج نمی شود | روزنامه خبرورزشی
-
- چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶12:55
-
-
-
-
-
-
0
حمایت اینستاگرامی از سرمربی / منصوریان اخراج نمی شود
از شب گذشته و پس از شکست مقابل پدیده فشارها به روی علیرضا منصوریان به اوج رسیده و بسیاری از هواداران استقلال خواستار تغییر وضعیت کادرفنی استقلال شدند.
به گزارش خبرورزشی، استقلال در روزی که برای خروج از فشار نتایج ضعیف 4 هفته اول لیگ هفدهم نیاز حیاتی به پیروزی داشت، یک بار دیگر طعم شکست را تجربه کرد تا برای اولین بار تندترین شعارهای ممکن علیه منصوریان در ورزشگاه آزادی شنیده شود.
فشار به روی منصوریان در رفتار او در کنار زمین نیز کاملا مشخص بود. او در پایان دیدار مقابل پدیده رفتارهای عجیبی در زمین از خود نشان داد و استرس بالا باعث شده بود حتی در کنار بازیکنانش در زمین باقی بماند تا پس از آرام شدن وضعیت سکوها به رختکن برود.
اما سرمربی استقلال در 12 ساعت اخیر حامیان جدی در میان شاگردانش داشته است. بسیاری از بازیکنان مطرح استقلال امروز در پیام هایی از منصوریان حمایت کردند و خواهان ادامه همکاری با او شدند. در این میان برخی پیام های بازیکنان احساسی بود و یادآور روزهای خوب استقلال با منصوریان بود. مانند فصل گذشته که او تیم را به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رساند و در نهایت نیز فصل را در رتبه دوم به پایان رساند.
حمایت بازیکنان استقلال از منصوریان در این مقطع می تواند به سود او تمام شود. یکشنبه هفته آینده در جلسه هیات مدیره استقلال درباره وضعیت او تصمیم گیری می شود و نظر مثبت و حمایت مقتدرانه بازیکنان استقلال از منصوریان می تواند حتی روی تصمیم اعضای هیات مدیره تاثیرگذار باشد و ابقای منصوریان در استقلال را رقم بزند.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
بهمن پورحنیفه
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ ۲۱:۴۴:۲۲
خوب حق دارن تنها منصوریان بود که بازیکنای تاریخ مصرف گذشته و جونای معمولی رو آورد استقلال اینا خواب استقلالم نمیدیدن .تیم بزرگ مربی بزرگ میخواد امثال رحمتی .حیدری .کریمی با اومدن هر مربی باید غزل خداحافظی رو بخونن
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017