میناوند: به خاطر منصوریان غصه خوردم | روزنامه خبرورزشی
-
-
1
میناوند: به خاطر منصوریان غصه خوردم
یکی دو هفته پیش بود که مهرداد میناوند در یک برنامه تلویزیونی گفت علیرضا منصوریان مربی خوبی نیست و البته او در این برنامه عبارتی در توصیف سرمربی تیم استقلال تهران بکار برد که هم باعث ناراحتی منصوریان و هم مهدی رحمتی شد و این دو دست به شکایت بردند.
به گزارش خبر ورزشی، دامنه اختلافات بین این دو همبازی قدیمی تا جایی شعله ور شد که علیرضا منصوریان گفت هیچ کس در این ماجرا وساطت نکند چرا که شکایت را تا آخر پیگیری خواهد کرد! هر چند همان موقع مهرداد گفت کسی را واسطه نکرده است!
از اینها که بگذریم امروز مهرداد میناوند برای همبازی قدیمی خود غصه دار است. از اینکه استقلال به پدیده باخته و 18 هزار تماشاگر حاضر در استادیوم آزادی یکصدا فریاد زدند علیرضا منصوریان حیا کن استقلال را رها کن.
مهرداد در این باره می گوید: یک لحظه حس کردم که علیرضا منصوریان چه فشاری را دارد تحمل می کند. باور کنید ناراحت شدم و غصه خوردم. امیدوارم پایان ماجرا طوری باشد که به اعتباری که علیرضا منصوریان به دست آورده لطمه ای وارد نشود. او سال های سال برای این اعتبار زحمت کشیده است.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

متولد ۱۳۵۰ در تهران بازیکن سابق استقلال و تیم ملی که جام جهانی و بازی در اروپا را تجربه کرد. منصوریان سال ۱۳۸۷ فوتبال را کنار گذاشت و وارد عرصه مربیگری شد و پس از تیم‌های ملی امید و بزرگسالان و باشگاه‌های پاس و نفت، تابستان ۱۳۹۵ نفر اول کادر فنی استقلال شد.

-

متولد ۱۳۵۴ در تهران. چپ پایی که در ۱۹ سالگی مشهور و در ۲۲ سالگی در جام جهانی فیکس بازی کرد و در ۲۵ سالگی ۶۰ بازی ملی داشت، با درخشش در لیگ قهرمانان اروپا اما... میناوند از مثال‌هایی است که می‌شود از زندگیش سریال ساخت. او با صدایی خوش، ذوق تقلید و قریحه بذله‌گویی نقل هر محفلی است اما از بیماری تا شمال رفتنش شایعاتی می‌شود که هر استعدادی را به حاشیه و نابودی می‌کشاند.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017