شمشیر حذف و تهدید، بالای سرِ طلایی! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب کشتی
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ » ساعت: 10:56
کد مطلب: 132321

شمشیر حذف و تهدید، بالای سرِ طلایی!
1
comment0
sharing

ادب، تواضع، فروتنی و صبوری محمد طلایی سرمربی فهیم، كاربلد و بی‌حاشیه تیم ملی كشتی‌ آزاد بلای جان او شده و اكنون قربانی عملكرد دیگران می‌شود.

به گزارش خبرورزشی، آنهایی كه با مصاحبه‌های خودجوش، مسئولیت حمله به وزیر ورزش را برعهده گرفته و به ‌درخواست بررسی علت ناكامی تیم ملی كشتی‌ آزاد از سوی او می‌تازند، خودشان به‌عنوان افرادی فنی، دلسوز و كاركشته حتی نیم‌نگاهی هم به موفقیت و افتخارآفرینی تاریخی تیم ملی كشتی فرنگی جوانان نداشته، هیچ یادی از قهرمانی غرورآفرین حمید باوفا و شاگردانش نداشتند. شما كه یك دستور اداری بالاترین مقام یك مجموعه، به‌منظور پاسخگویی به مراجع نظارتی، ناظر بر بودجه، عملكرد و نتایج زیرمجموعه خود، را برنمی‌تابید، چرا خودتان حتی یك كلمه هم در تشویق و تجلیل از كسب افتخار غرورآفرین حمید باوفا بیان نكردید؟!

قطعاً شما هم به این نتیجه رسیده‌اید كه اكنون باید به‌ فكر برطرف ساختن اندكی از تألمات خاطر هموطنان و علاقه‌مندان كشتی باشید و به‌همین دلیل فقط موضوع ناكامی كشتی ‌آزاد یا بررسی عملكرد بزرگسالان را مورد توجه قرار داده‌اید. شما كه به بی‌توجهی وزارت ورزش یا سایر مسئولان نسبت به افتخارآفرینی جوانان فرنگی خرده گرفته و گلایه دارید، چرا خودتان در اولین و تنها جلسه شورای فنی تیم‌های ملی كشتی بعد از رقابت‌های جهانی فنلاند، بدون توجه به قهرمانی غرورانگیز جوانان، حتی یك جمله هم نگفته و فقط به ‌بررسی عملكرد بزرگسالان پرداختید؟!

بعضی‌ها با توسل به این و آن در فدراسیون، فكر می‌كنند صاحب اعتبار و جایگاهی فنی در كشتی شده‌اند (غافل از اینكه به‌محض ایجاد تغییر در فدراسیون، باز هم مثل سابق باید به‌ وضعیت قبلی كوچ كنند و دوباره هیچ‌كس حتی تَرِه هم برای آنها خرد نمی‌كند) برای انجام وظیفه، به این و آن اهانت كرده و بی‌احترامی می‌كنند، گویا نمی‌دانند همه این حرف‌ها و رفتارها در ذهن جامعه كشتی باقی مانده، به سوابق، پیشینه درخشان و مشعشع قبلی آنها ضمیمه می‌شود.

چگونه است آنهایی كه به بهانه اجرای فرآیند انتخابی تیم ملی و اصرار بر اجرای گزینشی بعضی از مفاد این فرآیند، دست و پای محمد طلایی سرمربی تیم ملی كه تلاش ویژه‌ای داشت تا جوانان مستعد تقریباً ناموفق در فرآیند ادعایی مثل ایمان صادقی، مجتبی گلیج و... را بتواند در تیم ملی داشته باشد، امروز باید تیغِ حذف و تهدید را بالای سرِ خود ببیند اما آكتورها و بازیگرانی كه با رفتار نمایشی خود جلوی دوربین‌های سفارشی، پُزِ ارائه رهنمود فنی می‌دادند، هم رسول خادم و سایر عوامل فدراسیون را خام كرده و هم امروز هیچ نگرانی یا دغدغه‌ای برای پاسخگویی ضعف‌های خود ندارند. حداقل انتظار و توقع از شورای فنی كشتی آزاد این است كه با حمایت و كمك به محمد طلایی، هنرپیشه‌ها را از كنار او كات كنند تا او بتواند آزادكاران را به ادامه پیروزی‌های قبلی و مورد انتظار رهنمون کند. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017