تمام بی نظمی های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب جام حذفی
آرشیو


موضوعات:
-

جام حذفی پس از لیگ، دومین و مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی در هر کشور است. جام حذفی اولین تورنمنت به لحاظ قدمت و سابقه تاریخی در دنیاست که در انگلستان از نیمه قرن نوزدهم راه افتاد.

جام حذفی
تاریخ: یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ » ساعت: 10:16
کد مطلب: 133269

از نبود ماشین آتش نشانی تا اعلام نشدن لیست داوران
تمام بی نظمی های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی!
0
comment0
sharing

جام حذفی جام شگفتی‌هاست و این قانون نانوشته در این فصل در جام حذفی به خوبی اجرا شده و 8 تیم لیگ برتری از گردونه رقابت‌ها کنار رفته‌اند!

به گزارش خبر ورزشی، با این حال سایر مسائل جام حذفی جدی گرفته نشده است. در اولین گام کمیته داوران به خوبی نشان داد که اهمیتی برای رقابت‌های جام حذفی قائل نیست  زیرا حتی اسامی داوران مرحله یک شانزدهم جام حذفی از سوی کمیته داوران اعلام نشد. خبرنگاران و رسانه‌ها هرچه انتظار کشیدند دیدند که خبری از اعلام اسامی داوران بر روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال نیست. حتی شنیدیم که برخی از مسئولان برگزاری مسابقات که نمایندگان سازمان لیگ هم بودند نمی‌دانستند که کدام داور قرار است بازی آنها را سوت بزند!
در گام دوم شاهد بودیم که برخی هیات‌های فوتبال میزبان هیچ توجهی به قوانین فوتبال حرفه‌ای نه در سطح استاندارد بین‌المللی بلکه در سطح ملی هم ندارند. روز گذشته در شهر مشهد و جریان بازی سیاه جامگان و برق جدید شیراز خبری از خودرو آتش نشانی نبود! اگر خدایی نکرده در این ورزشگاه آتش سوزی رخ می‌داد چه کسی مسئول و پاسخگو بود؟! درست است که جمعیتی کمتر از ۵۰۰ نفر برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه نرفته بود اما آیا نباید مراقب جان همین تعداد تماشاگر هم بود و مسایل ایمنی را رعایت کرد؟!حال بماند که در این ورزشگاه حتی خبری از اسکوربورد هم در ورزشگاه نبود!
در تهران هم در جریان بازی راه آهن و خونه به خونه خبرنگاران هیچ لیستی از اسامی بازیکنان دو تیم در اختیار نداشتند و اسامی بازیکنان را نمی‌دانستند و فقط می‌دیدند که برخی بازیکنان کارت زرد می‌گیرند که فهرستی نداشتند تا نام آنها را یاداشت کنند!
در شهرهای دیگر هم شاهد کم و کاستی‌های زیادی در برگزاری مسابقات جام حذفی بودیم امیدواریم آقایان مسئول جام حذفی را جدی‌ بگیرند و فکر نکنند چون این مسابقات جام شگفتی‌هاست خودشان با سهل‌انگاری شگفتی‌های بیشتری را در برگزاری مسابقات رقم بزنند. درخواست اعلام اسامی داوران مسابقات حداقل خواسته رسانه‌ها از مسئولان است!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017