گفته کی روش که باید جدی گرفته شود | روزنامه خبرورزشی
-
- دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶04:02
-
-
-
-
-
-
0
گفته کی روش که باید جدی گرفته شود
کی روش در مصاحبه ای که با رویترز داشته گفته فدراسیون فوتبال نمی تواند برای تدارک بازی های دوستانه فقط روی ارتباطات او حساب باز کند و باید برای انجام این کار هزینه کند.
در مصاحبه کی روش این چنین آمده است:«  با ارتباطات شخصی خودم، توانستم یک بازی دوستانه برابر روسیه ترتیب دهم. روسیه کشور میزبان جام جهانی است و پذیرفت که برابر ایران بازی کند. این اتفاق از نظر تأثیر بین‌المللی و اعتبار، می‌تواند بسیار مهم باشد، اما ما نمی‌توانیم فقط به روابط شخصی من و چنین ارتباطاتی بسنده کنیم. اگر شما می‌خواهید بازی‌های تدارکاتی خوبی داشته باشید، باید پول خرج کنید و این واقعیتی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.»
واقعیت هم همین است. ممکن است فدراسیون فوتبال کشوری با کی روش بسیار صمیمی باشد اما این دلیل نمی شود اگر برای بازی با ایران مثلا انتظار دریافت 500 هزار دلار را دارد از این مبلغ بگذرد. چرا که این یکی از راه های در آمدزایی آنهاست. یک مثال خیلی ساده می توان در این باره زد. شما اگر یک نمایشگاه رفیق داشته باشید نمی تواند بر حسب رفاقت ماشین 200 میلیون تومانی را از نمایشگاه خارج کنید بی آنکه پولی بپردازید. شاید بازی با تیم هایی چون توگو که در رنکینگ فیفا دهها پله پایین تر از ما قرار دارد سخت نباشد و نیازی نباشد که هزینه کنیم اما باید برای بازی با تیم هایی قوی تر از خودمان پول بدهیم و این حقیقت انکار نشدنی است.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017