اولتیماتوم کی‌روش به کاپیتان تیم ملی | روزنامه خبرورزشی
-
1
اولتیماتوم کی‌روش به کاپیتان تیم ملی
اشکان دژاگه باید سریعا تیم جدید خود را انتخاب کند.

به گزارش خبرورزشی؛ هر چند اشکان در دیدار با سوریه عملکرد خوبی داشت اما کی روش پس از بازی در رختکن از او به شدت انتقاد کرد. علت این انتقاد هم افت بدنی اشکان دژاگه بود. کی روش به اشکان اولتیماتوم داده که باید هر چه سریعتر تیم جدید خود را انتخاب کند تا در شرایط مسابقه قرار بگیرد. در سال جام جهانی این مسئله بسیار مهم است که بازیکنان مدام بازی کنند و بتوانند در شرایط خوبی باشند. دژاگه اما با وجود شروع لیگ های مختلف، هنوز تیم جدیدش را انتخاب نکرده است.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۶۵ در تهران. هافبک تیم ملی که برخلاف تمام شایعات نه دورگه است و نه برادرش در تیم پیکان! اشکان در آلمان و در خطرناک‌ترین منطقه جرم‌خیز برلین بزرگ شد و در کنار اوزیل، خدیرا، نویر و بواتنگ با امیدهای آلمان قهرمان اروپا و با ولفسبورگ قهرمان بوندس لیگا شد اما وقتی حاضر به بازی برابر اسرائیل نشد، مورد غضب لابی صهیونیسم قرار گرفت و...

-

متولد ۱۳۳۲ شمسی در موزامبیک. منتقدانش در ایران از زادگاه او برای تحقیرش استفاده می‌کنند اما در مقابل صدها ساعت مصاحبه آن‌ها، ۲ خط از هر صفحه کتاب خاطرات سرآلکس فرگوسن کافی است که کی‌روش را بهترین جانشین برای خود می‌داند. مردی که فوتبال ورشکسته ایران را دوباره به قدرت اول قاره تبدیل کرد و محبوب‌ترین مربی تمام تاریخ ایران شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017