شما كه خود را دايه مهربان‌تر از مادر می‌دانيد | روزنامه خبرورزشی
-
- دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶13:27
-
-
-
-
-
-
آخرین مطالب کشتی
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ » ساعت: 12:06
کد مطلب: 134550

جوابيه فدراسيون كشتی به 3 مطلب جداگانه
شما كه خود را دايه مهربان‌تر از مادر می‌دانيد
0
comment0
sharing

فدراسيون ‌كشتي در پاسخ به 3 مطلب منتشره در خبرورزشي با تيترهاي «چرا همه حرف مي‌زنند، غير از رئيس ‌فدراسيون ‌كشتي؟»، «شمشير حذف و تهديد بالاي سر طلايي» و «اصرار از فدراسيون ‌كشتي و انكار از اكبر فلاح» جوابيه صادر كرد.

به گزارش خبرورزشی، در قسمتي از اين جوابيه آمده است: به كشتي‌نويس آن روزنامه پيشنهاد مي‌كنيم قبل از درج چنين مطالبي، نظر چند كارشناس كشتي را در مورد آن جويا شود. همچنين در قسمتي از جوابيه آمده: بسيار در حيرتيم كه نگارنده مطلب اظهارنظر  رئيس ‌فدراسيون كشتي را كه بلافاصله پس از اتمام رقابت‌هاي كشتي ‌آزاد قهرماني ‌جهان (شب پاياني مسابقات) بر روي خروجي سايت فدراسيون ‌كشتي و اكثر خبرگزاري‌هاست نديده و تيتر مي‌كنند چرا همه حرف مي‌زنند غير از رئيس‌ فدراسيون‌كشتي؟! رئيس ‌فدراسيون در مورد مسائل فني ‌كشتي اظهارنظر كرده و شوراي ‌فني نيز در بيانيه‌اي نظرات خود را به‌ صورت رسمي بيان كرده است. در قسمت ديگري از اين بيانيه آمده: نگارنده مطلب كه به‌ همين راحتي به‌ مربيان تيم ملي و برخي مسئولان فدراسيون مي‌تازد، بهتر است انصاف را فراموش نكنند! همچنين در بخشي از بيانيه آمده: شما كه خود را دايه مهربان‌تر از مادر مي‌دانيد چرا در رسانه خود از قهرماني تيم‌ جوانان‌ فرنگي كه به ‌قول خودتان تاريخي هم بوده است چيزي به ‌ميان نياورده‌ايد. در قسمتي ‌ديگر از جوابيه آمده: فدراسيون ‌كشتي به ‌داشتن شماري از قهرمانان و پيشكسوتان خوشنام و بااخلاق همچون جناب آقاي اكبر فلاح به‌ خود مي‌بالد و در اين بين ارائه پيشنهاد همكاري چه با جواب مثبت يا جواب منفي همراه باشد، امري طبيعي در همه زمينه‌ها از جمله مقوله ورزش است. به كار بردن واژه‌هاي نامأنوس مانند منت‌كشي در ‌شأن ورزش كشتي نيست.

توضيح ضروري

كاش دوستان با دقت ‌نظر بيشتري جوابيه خود را مرقوم مي‌فرمودند. زيرا مطلب «چرا همه حرف مي‌زنند، غير از رئيس ‌فدراسيون‌كشتي؟»، پيرامون مصاحبه‌هاي خودجوش گروهي از همكاران فدراسيون عليه نامه بررسي ‌علل ‌ناكامي كشتي ‌آزاد از سوي وزير ورزش نوشته شده بود و هيچ ارتباطي به اظهارنظر  فني رئيس‌ فدراسيون بعد از رقابت‌هاي جهاني نداشت. گويا دوستان در فدراسيون‌كشتي وظيفه دارند فقط جوابيه بنويسند، زيرا كنار تمام مطالب تشويقي نگارنده پيرامون مسابقات مختلف، مطلب «قهرماني ‌جوانان‌كشتي فرنگي در جهاني فنلاند تاريخي نبود؟! كم‌لطفي نفرماييد، آقاي داورزني!» اصلاً به چشم حضرات نيامده است. خدا را شكر نگارنده به دروغگويي متهم نشد و پيشنهاد به اكبر فلاح را تلويحاً تأييد فرمودند. شما كه كارشناس برجسته داريد، آيا يك كشتي‌نويس منتقد را دايه دلسوزتر از مادر خواندن، در‌ شأن ورزش كشتي هست؟!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017