بازگشت CR7 برای روشن شدن ماشین گلزنی | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو


تاریخ: چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ » ساعت: 15:10
کد مطلب: 134575

با اتمام 5 جلسه محرومیت کریس رونالدو از همراهی رئال‌مادرید
بازگشت CR7 برای روشن شدن ماشین گلزنی
1
comment0
sharing

کریس رونالدو از امشب در لالیگا برای رئال‌مادرید به میدان خواهد رفت.

به گزارش خبرورزشی، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال‌مادرید بعد از پشت سر گذاشتن جلسات محرومیتش امشب برای اولین بار در رقابت‌های این فصل لالیگا برای تیمش به میدان خواهد رفت. اخراج کریس در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا توسط دبورگوس بنگوتئسا محرومیت سنگینی را برای او به همراه داشت و او علاوه بر غیبت در بازی برگشت سوپرکاپ اسپانیا، نتوانست از ابتدای رقابت‌های لالیگا برای تیمش به میدان برود. حالا روزهای سخت محرومیت کریس به پایان رسیده و او امشب با انگیزه فراوانی برای تیمش به میدان خواهد رفت. اگرچه او شانس حضور در بازی برگشت سوپرکاپ و بازی‌های ابتدایی تیمش در لالیگا را از دست داد ولی تا به اینجای فصل در سه دیداری که پیراهن رئال را به تن کرده، توانسته سه گل برای تیمش به ثمر برساند و در 5 بازی غیبت خورده.

کریس از زمانی که به رئال پیوست، به طور میانگین در هشت بازی ابتدایی تیمش در هر فصل به طور میانگین 9/6 گل به ثمر رسانده بود و حالا به دلیل این محرومیت سنگین، در این فصل آمار ضعیف‌تری در زمینه گلزنی به نامش ثبت شده اما ستاره پرتغالی آماده جبران این عقب‌ماندگی است.

بهترین آمار کریس در 8 بازی ابتدایی تیمش در زمان حضور در رئال، در فصل 2016-2015 رقم خورد که در 8 بازی ابتدایی آن فصل 10 گل برای تیمش به ثمر رسانده بود که از جمله این گل‌ها می‌توان به پنج گله شدن او در بازی با اسپانیول در هفته دوم آن فصل اشاره کرد.

کریس در اولین فصل حضورش در رئال (در فصل 2009-2010) در هشت بازی رسمی ابتدایی 9 گل برای تیمش زد. در 8 بازی ابتدایی فصل 2012-2011 و فصل 2014-2015 ، توانست به هشت گل برسد و در فصل گذشته هم که فصل را با مصدومیت شروع کرده بود، تنها به 2 گل در هشت بازی ابتدایی دست یافت ولی در نهایت به لطف برنامه ویژه زیدان برای استراحت دادن به کریس، او توانست در فاز پایانی فصل و در مراحل پایانی لیگ قهرمانان اروپا به 10 گل برسد (5 گل به مانوئل نویر، دو گل به اوبلاک و سه گل به بوفون).

در این فصل اگرچه محرومیت سنگین کریس او را در زمینه گلزنی از رقیب اصلی اش مسی عقب انداخته اما عزم کریس برای جبران این عقب‌ماندگی جزم است.

کریس در 4 بازی ابتدایی تیمش در رقابت‌های این فصل لالیگا نتوانست به خاطر محرومیت برای تیمش به میدان برود و از همین رو هنوز در رقابت‌های فصل جاری لالیگا به گلی نرسیده. در فصولی که او پیراهن رئال را به تن کرده، به طور میانگین در 4 بازی ابتدایی هر فصل3/1 گل زده بود. بهترین فصل او، فصل 2010-2009 بود که در 4 بازی ابتدایی لالیگا برای رئال 5 گل زده بود و آن فصل را با زدن 26 گل به پایان برد. این آماری است که در فصول 2015-2014 (با زدن 48 گل) و 2016-2015 (با زدن 35 گل) نیز به نام خودش رقم زده بود.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017