جام اتحاديه پر | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو


تاریخ: پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ » ساعت: 10:01
کد مطلب: 134673

ناكامی‌های دنباله‌دار كلوپ و ليورپول
جام اتحاديه پر
1
comment0
sharing

لیورپول این فصل هم جام اتحادیه را خیلی زود از دست داد.

به گزارش خبرورزشی، اولين جام از دست يورگن كلوپ پريد. ليورپولي‌ها كه در جام اتحاديه به لسترسيتي برخورد كرده بودند، در ورزشگاه كينگ‌پاور با دو گل شينجي اوكازاكي و اسلام سليماني مغلوب شدند تا خيلي زود از گردونه رقابت‌ها كنار بروند. پرونده ليورپول در جام اتحاديه براي قرمزهاي مرسي سايد بسته شد و آنها از حالا بايد به فكر فتح يكي از جام‌هاي ليگ قهرمانان اروپا، ليگ برتر و يا جام‌حذفي باشند.

با حضور كوتينيو

از جمله اتفاقات جالب اين مسابقه حضور فيليپه كوتينيو درون زمين بود. بازيكن برزيلي ليورپول كه كل تابستان به خاطر پوشيدن پيراهن بارسلونا در رأس اخبار بود، در نهايت با مخالفت باشگاهش روبه‌رو و براي يك فصل ديگر در مرسي سايد ماندني شد. او بنا به تصميم يورگن كلوپ براي اين مسابقه از ابتدا به ميدان رفت و 46 دقيقه بازي كرد. فيليپه نمايش خوبي داشت و اگرچه نتوانست براي تيمش گل بزند اما چندين بار بن همر دروازه‌بان لستر را اذيت كرد. هماهنگي او با روبرتسون باعث بالا رفتن سرعت بازي قرمزها شد بود.

اوكازاكي تغييردهنده بازي

در روزي كه جيمي واردي به دليل مصدوميت نتوانست براي لسترسيتي به ميدان برود اين شينجي اوكازاكي بود كه در نقش ستاره تيمش ظاهر شد و به هنرنمايي پرداخت. با آمدن شينجي ژاپني به جاي لئوناردو آرژانتيني در دقيقه 53، روند لستر ناگهان عوض شد. اوكازاكي همراه با اسلام سليماني توانستند خط دفاع ليورپول را به هم بريزند و هر كدام يك گل به ثمر برسانند.

ابهام چمبرلين

يكي از دلايلي كه باعث شد الكس اكسليد چمبرلين از آرسنال جدا شود، بازي در پست‌هاي غيرتخصصي‌‌اش بود. او به اين اميد ليورپول را انتخاب كرد كه بتواند زير نظر يورگن كلوپ در پستي كه دوست دارد ايفاي نقش كند اما غافل از اينكه سرمربي آلماني تيم برايش برنامه‌هاي ديگري داشت. كلوپ قبل از بازي در صحبت‌هايش اشاره كرده بود كه برايش فرقي نمي‌كند بازيكنش دوست دارد در چه پستي بازي كند، او هرجا بخواهد از الكس بازي مي‌گيرد. كاري كه در قبال الكس در بازي با لستر انجام داد. چمبرلين بازي را به عنوان يكي از اعضاي خط حمله سه نفره تيم شروع كرد و با شوت‌هاي ضعيف و تصميمات كند خود عملكرد ضعيفي داشت. به نظر مي‌رسد او بايد به تغيير شرايط در ليورپول هم فكر كند.

روبرتسون بهتر از مورنو

يورگن كلوپ امسال با خريد اندرو روبرتسون براي آلبرتو مورنو در پست دفاع چپ يك رقيب جدي رو كرد تا از اين طريق بتواند سمت چپ خط دفاع تيمش را بهبود بخشد. تاكتيكي كه جواب داد و روبرتسون درون زمين توانست شايستگي‌هايش را به رخ كلوپ بكشد. او چندين بار از سمت چپ نفوذ كرد و براي هم‌تيمي‌هايش موقعيت‌سازي كرد كه آنها در گل كردن توپ ناكام بودند. او اگرچه در بخش دفاعي زياد محك نخورد اما با چيزي كه در سه سال اخير از مونرو مشاهده شده، مشخصاً عملكرد روبرتسون بدتر از همتاي اسپانيايي‌‌اش نخواهد بود.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017