طنز|اولين واكنش‌ها به محروميت طارمی و پرسپوليس | روزنامه خبرورزشی
-
1
طنز|اولين واكنش‌ها به محروميت طارمی و پرسپوليس
رسانه‌ها و سايت‌ها (به جز سايت باشگاه): طارمي و پرسپوليس با اجازه بزرگترها... بله! محروم شدند. ‌هواداران: پيتزافروش حيا كن، رسانه رو رها كن!

وكيلِ طارمي: اينا همه‌اش شايعه‌اس، فيفا با من رفيقه و هر بار كه مي‌خواد به باشگاه‌ها اتك بزنه، قبلش به فكسِ من يه تك مي‌زنه! الان چند روزِ كه هيچ فكسي برام نيومده... چشمش به كابلِ جدا شده فكس مي‌افتد و متوجه مي‌شود كه كابل قطعه!

مديريتِ باشگاه: از هوادارا مي‌خوام اصلاً نگران نباشن و اين محروميت‌ها رو به پيامك‌شون هم حساب نكنن و مطمئن باشن كه فيفا ديگه بيشتر از اين هيچ غلطي نمي‌تواند بخورد!

فدراسيونِ فوتبال: از اونجايي كه فيفا هميشه با اسنپ حكم رو ارسال مي‌كنه، و با توجه به ترافيك جمعه‌ها، هنوز هم حكم به دست ما نرسيده، ولي چون اسنپِ سايت‌ها زودتر از اسنپِ ما رسيده، بهتره بريد از اونا بپرسيد كه شنيده‌ها رو ديدن!

ح. هـ: من براي رضايتنامه مهدي يه چك يك و نيم ميلياردي در وجه پلي‌يانسكي صادر كردم! اما براي جلوگيري از خروجِ ارز، تو گمرك باشگاه برگشت خورد!

مدير رسانه‌اي باشگاه: مدير رسانه‌اي مورد نظر روي حالت مديريت بحران قرار دارد، لطفاً داخلي موردِ نظرِ خود را وارد كنيد: براي تكذيبِ تمام اتفاقات كليدِ ۱، اطلاع از تكذيبيه‌هاي گذشته كليدِ۲، و يا دريافتِ آهنگِ پيشواز كليدِ ۳ را شماره‌گيري كنيد، در غيرِ اين ‌صورت براي ارتباط با اپراتور اونقدر منتظر بمانيد تا زيرِ پايتان علف سبز شود...

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۷۱ در بوشهر و مجرد. مهاجم پرحاشیه‌ای که از لیگ یک آمد و در اولین دربی‌اش روی هر دو گل مؤثر بود تا محبوب سکوها شود. او با یک شادی گل عجیب و سپس رفت و برگشت به ترکیه و چند حاشیه دیگر، سرزبان‌ها افتاد اما با آقای گلی و تأثیر در ۳ پیروزی طی ۵ دربی ظرف دو سال بت محبوب سرخ‌ها شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب یادداشت
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017