اصرار بر اجرای فرآيند مانع صادقی و گليج | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب کشتی
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 20:39
کد مطلب: 135572

اصرار بر اجرای فرآيند مانع صادقی و گليج
0
comment0
sharing

با انجام يك اصلاحِ مناسب و منطقي، مي‌توان از ستاره‌سوزي و خودزني در تيم‌هاي ‌ملي ‌كشتي جلوگيري كرد. فدراسيون‌ كشتي و شوراي‌ فني تيم‌هاي ‌ملي كشتي ‌آزاد و فرنگي، بر اعمال و اجراي فرآيند انتخابي در تيم‌هاي ملي اتفاق نظر دارند.

به گزارش خبرورزشی، گويا اصرار بر اجراي فرآيند انتخابي تيم‌هاي ملي، موضوعي حيثيتي شده كه دائماً بر اجرا و انجام آن تأكيد و اصرار مي‌شود. انگار تا قبل از تصويب و اجراي فرآيند انتخابي فدراسيون فعلي كشتي، هيچ وقت مسابقه انتخابي براي معرفي ملي‌پوشان نداشتيم و فقط از روزي كه پايِ اين فرآيند به فدراسيون باز شده، شاهد عدالت‌محوري در كشتي هستيم و حق به حقدار مي‌رسد!

حالا كه مثل يك موضوع حياتي و حيثيتي، اين همه اصرار به اجراي اين فرآيند انتخابي داريد، لطفاً به ‌شكلي آن را اصلاح بفرماييد تا با اجراي آن، هم حرف شما به كرسي بنشيند، هم منافع تيم‌هاي ملي تأمين شود و هم از ستاره‌سوزي، خودزني و ناديده گرفتن استعدادهايي كه مي‌توانند گره از مشكلات تيم ملي باز كنند، جلوگيري شود.

قبل از مسابقات قهرماني جهان 2017 پاريس، به‌ منظور اجراي اجباري و الزامي فرآيند انتخابي تيم ملي، جوانان مستعد و آينده‌داري كه سرمربي تيم ملي كشتي آزاد به قابليت و توانمندي‌هاي آنها اعتقاد و باور داشت را از چرخه عضويت در تيم ملي كنار گذاشتيم، زيرا بر اساس فرآيند انتخابي نتوانستند جواز حضور در تيم ملي را كسب كنند.

سروران گرامي اگر پذيرفتيد فرآيند انتخابي به اصلاح نياز دارد، لطفاً به‌ جاي افزايش اختيارات شوراي‌ فني، بياييد به شناخت فني، نگاه تخصصي و كارشناسانه سرمربيان و كادر فني تيم‌هاي ملي كه شبانه‌روز كنار تيم‌هاي ملي هستند و از نزديك عملكرد و روحيات كشتي‌گيران را مي‌بينند، اعتماد كرده و اجازه دهيد، بدون توجه به بعضي نتايج حاصله در فرآيند انتخابي، بتوانند جوانان مستعد و توانمند را در تركيب تيم‌هاي اعزامي قرار دهند.

اگر زودتر از اينها و قبل از بازي‌هاي ‌داخل ‌سالن ‌آسيا حرف محمد طلايي سرمربي تيم ملي را مي‌پذيرفتيد و زمينه حضور ايمان صادقي و مجتبي گليج را در مسابقات جهاني فرانسه فراهم مي‌كرديد، حتي اگر آنها در اولين حضور جهاني‌شان در تيم ملي بزرگسالان موفق به كسب مدال نمي‌شدند، حداقل يك سال زودتر از تجربه‌اي مناسب براي رقابت و رويارويي با مدعيان در ميادين جهاني بعدي بهره‌مند شده بودند؟!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017