بائومن:تصمیمی برای تغییر آلکس نوری نداریم | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب بوندس لیگا آلمان
آرشیو


تاریخ: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 20:18
کد مطلب: 136372

حمایت مدیر باشگاه برمن ا زمربی ایرانی
بائومن:تصمیمی برای تغییر آلکس نوری نداریم
0
comment0
sharing

مدیر سرشناس باشگاه آلمانی در خصوص نتایج وردبرمن و الکساندر نوری در قامت هدایت این تیم صحبت کرده است.

به گزارش خبرورزشی، وردبرمن در فصل جاری تا به حال از 7 بازی خود در بوندسلیگا تنها 4 امتیاز کسب کرده و در رتبه هفدهم جدول 18 تیمی این لیگ قرار داد اما فرانک بائومن تاکید کرد که این تیم از این وضعیت دشوار خارج خواهد شد و اذعان داشت که هیچ بحثی در مورد تغییر سرمربی در این تیم وجود ندارد.
بائومن در این خصص گفت: "ما تا به حال تنها 4 امتیاز گرفته ایم اما اگرچه از شرایط راضی نستیم اما اوضاع اسف بار نیز نیست. شرایط فعلی تیم خیلی بد نیست اما نمی توان آن را به اندازه کافی مناسب نیز قلمداد کرد. ارزیابی شرایط کلی تیم در وضعیت فعلی کار آسانی نیست اما تلاش اصلی دوری از هیاهو و کاهش استرس است و ما در این مسیر حرکت می کنیم."
او همچنین در مورد بازی بعدی برمن برابر گلادباخ نیز گفت: "ما تمام و کمال از بازیکنان حمایت می کنیم اما آنها نیز باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهند. در حال حاضر دلمشغولی ما زیبا بازی کردن نیست و تمام فکر و ذکر ما باید کسب امتیاز باشد.ما در بازی هایی مانند هامبورگ، ولسفبورگ و فرایبورگ فاصله چندانی با پیروزی نداشتیم اما این اتفاق رخ نداد ولی باید برای دیدار برابر گلادباخ با تمام قوا در میدان حاضر باشیم."
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017