استقلال – نساجی؛ همه شما دعوتید! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب جام حذفی
آرشیو


موضوعات:
-

جام حذفی پس از لیگ، دومین و مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی در هر کشور است. جام حذفی اولین تورنمنت به لحاظ قدمت و سابقه تاریخی در دنیاست که در انگلستان از نیمه قرن نوزدهم راه افتاد.

جام حذفی
تاریخ: سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 10:34
کد مطلب: 137062

این هم گل سرسبد جام حذفی
استقلال – نساجی؛ همه شما دعوتید!
2
comment0
sharing

قرعه کشی دور یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشورمان در اتفاقی عجیب در برنامه 90 دوشنبه گذشته برگزار شد.

به گزارش خبرورزشی، بدون هیچ شک و تردیدی، جذاب ترین بازی این مرحله، جدال استقلال و نساجی مازندران خواهد بود. این، همان بازی زیبا و حساسی است که باید سال ها بگذرد تا چیزی شبیه به آن را ببینیم. 
تکلیف استقلال که مشخص است؛ همیشه مدعی، پرتماشاگر، رکوردشکن در کشاندن هوادار به ورزشگاه و در یک کلام غول بزرگ و دوست داشتنی فوتبال ایران اما در مقابل خود برای بازی این مرحله، نساجی را خواهد دید. تیمی باشخصیت و پرطرفدار که در هر بازی خانگی خود هزاران نفر را به استادیوم شهید وطنی می کشد. 
با این حساب، استقلال – نساجی بدون تردید گل سرسبد جام حذفی کشورمان خواهد بود. نبرد بین دو باشگاه پرطرفدار که تماشاگرانش تعصب خاص و ویژه ای به تیم محبوب شان دارند. شک نکنید که هزاران نفر از طرفداران نساجی حالا به دنبال جور کردن شرایط سفر به تهران و حمایت از تیم محبوب شان هستند. استقلالی ها هم که در این شرایط، تیم شان را تنها نمی گذارند. 
فراموش نکنید نساجی با اینکه در لیگ یک توپ می زند اما یک تیم قبراق و سرزنده است و هدایت آن برعهده مهدی پاشازاده کاپیتان پیشین آبی هاست. همه شما برای تماشای این بازی جذاب و دیدنی از همین حالا دعوت شده اید. سعید فتاحی گفته 28 یا 29 مهرماه در ورزشگاه آزادی، بازی را برنامه ریزی خواهد کرد که امیدواریم این بازی روز جمعه 28 مهر انجام شود تا شاهد حضور بیشترین تعداد تماشاگر در ورزشگاه باشیم؛ چیزی شبیه اولین تقابل استقلال و تراکتورسازی در لیگ نهم آن هم در ورزشگاه آزادی که تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه تقریبا مساوی بود.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017