تیم دسته اولی نقره داغ شد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ دسته یک
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 13:14
کد مطلب: 137234

تیم دسته اولی نقره داغ شد
2
comment0
sharing

رای دیدار تیم های شهرداری ماهشهر و نساجی مازندران از سوی کمیته انضباطی اعلام شد

به گزارش خبر ورزشی، پس از بررسی تخلفات دیدار تیم های شهرداری ماهشهر و نساجی مازندران از سوی کمیته انضباطی، رای این دیدار به شرح زیر اعلام شد:
1-به دلیل تخلف تماشاگران تیم شهرداری ماهشهر، این تیم به استناد ماده 79 آیین نامه انضباطی به برگزاری یک دیدار خانگی بدون حضور تماشاگران محروم شد و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
2-یاسین البوف از کادر فنی تیم شهرداری ماهشهر طبق بند 4 ماده 66 به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
3-یعقوب فریسات از عوامل کادر فنی تیم شهرداری ماهشهر به دلیل تخلفاتش به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شده و به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
4-هادی ایمانی- بازیکن تیم شهرداری ماهشهر  نیز یک جلسه محرومیت تحمیل شده ناشی از دستور موقت به اجرا رسیده و می تواند تیمش را در بازیهای آتی همراهی کند.
گفتنی است، محرومیت های ردیف یک، دو و سه با احتساب محرومیت های ناشی از قرار دستور موقت است بدین ترتیب از دستور موقت شماره 343 مورخ یک مهر ماه 96 رفع اثر می گردد و این رای در خصوص بند یک قابل تجدید نظر در کمیته استیناف بوده و بند های 2، 3 و 4 قطعی است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017